Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap volltam cukorterhelésen...

Tegnap volltam cukorterhelésen az éhgyri az jó de miután megittam a cukros vizet az az érték 5,3 és a referencia érték 7,8-11 között van. Kinek mennyi volt a cukorterhelési eredmény? Mennyire baj h alacsony?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az éhgyomri glükóz 3,7 lett, és az egy órás is ugyanannyi, a két órás pedig 2,9. Inzulin csak 2 pontos volt, mindkét alkalommal 10,2 lett 0. és 120. perces is. Bocsi, hogy kérdést teszek fel, de látom, itt van jó hozzászóló is! Köszönöm. Szerintem a te eredményed jó, mert visszaesett a 2 órás cukrod, de nem esett az éhgyomri alá. (Viszont az enyém eléggé, sőt túl alacsony, a hipo értékek sem valami jók szerintem....)

2014. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!