Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen afp eredményt tuti nem...

Ilyen afp eredményt tuti nem láttatok, olyan magas? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhességi afp: 1792,78 ng/ml

korrigált MOM: 51,4.

Létezik ilyen magas eredmény? Hétfőn megyek az Istenhegyibe genetikara kedden meg a Bajcsyba. Egy hete voltam uhn ott rendben volt minden a babaval. Meg az ujjait is megszámoltak. Létezik higy elirtak az eredményt?


2014. ápr. 4. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elírták, vagy rosszul olvastad vagy valami. Szerintem sincs ilyen. VAgy rosszul vették le a véred

[link]

2014. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az igaisághoz hozzá tartozik, hogy a terhesrendelőnek is telefonon diktálták le az eredményt, tehát a kezembe még nem kaptam meg. Viszont nem értem hogy lehet ilyen magas, ahogy ők sem... Kérdeztem, hogy nem-e írták el a tizedes vesszőt, de állítólag nem.

Illetve, még az is fontos, hogy a vérvételkor uh alapján 15 hetes volt a babám, és a lepényemen van 2 kisebb bevérzés.

2014. ápr. 4. 19:36
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is néztem ezt az oldalt, szinte lehetetlen hogy ennyi legyen az érték... De ők állítják, hogy pedig ennyi. Viszont ha arrébb teszem a tizedes vesszőt, az reálisabb lehet. Meg a vasárnapi ultrahangon nagyon tüzetesen átnézték a babát, és semmi eltérést nem találtak, még azt is mondta a szonográfus, hogy ne is aggódjak, biztos hogy a 18. heti uh-n is rendben lesz minden. Ezért nem értem.
2014. ápr. 4. 19:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értek hozzá. De szerintem egyenlőre ne aggódj, majd kedden megnézik és kiderül. De szerintem biztos valami elírás, vagy hibás az eredmény. Amúgy sem megbízható az afp így nem is érdemes most ezen idegeskedned. Kombinált tesztet nem csináltatok? vagy egyéb tesztet? 1 voltam
2014. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
UH sokkal többet ér mint ez a vérvétel, ne aggódj ezen, biztos nincsen gond. Főleg ha így megdicsértek meg minden akkor tuti nincs gond. Ha láttak volna valamit uh-n akkor még csak csak lehetne aggódni, de szerintem így nem kell. Írd majd meg kedden mi volt. De egész biztosan csak fölőslges kismama paráztatás.
2014. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem csináltunk kombinált tesztet, de rendben volt minden a 12. heti uh-n is. Orrcsont volt, tarkóredő 1,2.
2014. ápr. 4. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elírták!!
2014. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tuti hogy elírták.
2014. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára uh-n? Akkor mozgott a baba? Valaki kísérjen el a következő vizsgálatra mert ha ez nem elírás, akkor nincs minden rendben. De reméljük csak elírták!!!
2014. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam otoljárra uhn akkor minden a legnagyobb rendben volt a babával. Egyedül annyi gond volt hogy a lepényen van 2 kisebb bevérzés.
2014. ápr. 6. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!