Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen afp eredményt tuti nem...

Ilyen afp eredményt tuti nem láttatok, olyan magas? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhességi afp: 1792,78 ng/ml

korrigált MOM: 51,4.

Létezik ilyen magas eredmény? Hétfőn megyek az Istenhegyibe genetikara kedden meg a Bajcsyba. Egy hete voltam uhn ott rendben volt minden a babaval. Meg az ujjait is megszámoltak. Létezik higy elirtak az eredményt?


2014. ápr. 4. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi volt a vizsgálaton, talán segítség lesz másnak is. Találtam 1-2 ilyen régebbi kérdést, de sajnos végül senki nem írta mi lett a vége.
2014. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem elírás az eredmény. 17+2 hetes terhes lennék ma, de 14+6-on megállt a baba fejlődése. Él még, de nem nő, nem látja el a lepény. Tulajdonképpen a lepény teljesen le van válva, a méhfalam, és a lepény között egy hártya húzódik, ami tele van vérrel, így már nem látja el egyáltalán a szerepét. Valószínűleg megszakítják a terhességet. Bármelyik pillanatban megállhat a magzat szíve, vagy engem önthet el a vér. Állítólag nagyon ritka a dolog. Remélem másnak soha nem kell majd ezt átélnie.
2014. ápr. 7. 12:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Uristen nagyon sajnálom. Müvileg szakitják meg ilyenkor a terhessêget?
2014. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Így ismeretlenül is nagyon aggódtam érted, mert ilyen magas eredmény nem jelent jót, és bizony még most is csöpögnek a könnyeim érted. Annyira sajnálom, remélem volt ott veled valaki aki támogatott. (én vagyok aki javasoltam ne menj egyedül) Ez egy rettenetes időszak, de hidd el, hogy minden rendben lesz és idővel majd ismét tudsz mosolyogni.
2014. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést. :'( Nagyon nehéz. Van már egy 3 éves kisfiam, ő is nagyon várta. Már tudtuk hogy fiú, és nevet is választottunk neki. A "legrosszabb", hogy még él, és mivel nem kap kellő tápanyagot, biztosan szenved ő is odabent. Remélem nem kell megszülnöm. :'( Szeretnék túllenni már az egészen.
2014. ápr. 7. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!