Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimozdultok vagy otthon ültök...

Kimozdultok vagy otthon ültök a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimozdulunk :)
2009. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimozdulunk! Miért ne tennénk??
2009. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy !

Menj mindenfele ameddig bírsz!

Igaz hoszabb útra csak jövő héten megyünk,mert az övterelő amit rendeltem a TeszVeszen,kedden érkezik...fő a biztonság!

20h

2009. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

En nem talalkoztam olyannal aki otthon ult volna,az biztos unatkozik vagy depis!

En sokat megyek maszkalok csavargok ulhetek meg eleget majd ha megszulok nem?!

2009. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

hát, én otthon ülök, csak akkor megyek, ha a párom visz kocsival, mert havazik rendesen és megfázni sem akarok. És amíg dolgoztam, annyit járkáltam minden nap, hogy alig vártam, hogy végre otthon ülhessek.

34 hetes kismami

2009. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon vagyok, már hónapok óta, de jól elvagyok, nem szoktam unatkozni, sőt nagyon gyorsan eltelik egy nap. Elég sokat és régóta keményedik a pocim, így nem igazán szeretek sokat csavarogni és nem is ajánlott. És most itt a hideg, a hó, a vírusok. Én is csak max. a párommal szoktam kimozdulni. Majd a babával sétálgatunk, addig meg kibírom. Annyit dolgoztam az elmúlt jópár évben, hogy ennyi pihi kijár és majd a baba mellett lehet újra pörögni.

32+3 hetes

2009. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
megbolondultam volna ha otthon kell üljek terhesen... még szülés előtt 2 nappal jógáztam a többiekkel.
2009. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A lanyunk 2 eves, itthon vagyok vele. Nem lehet nem kimozdulni mellette, naponta ketszer legalabb seta... feltelezem, hogy egeszen a szulesig ez van :) Skandinaviaban lakunk, nalunk masfel hete minusz 15 fok van.. ez van. Jol fel kell oltozni :)

21 h km

2009. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az en idosebbik babam 12,5 honapos, en 31 hetes terhes vagyok. Mi kimozdulunk, rengeteget. Jovunk, megyunk, setalunk, intezkedunk, utazunk. Egyreszt, mert muszaj (a gyerek is igenyli, en is, a ferjem is), masreszt mert van ra idon, harmadreszt mert menni kell. Jo messze elunk a csaladtol, ha enni akarok, csekkett befizetni, venni valamit, vagy hivatalba menni, akkor nekem kell mennem. Gyerekestol, pocakostol, mindenestol.

Raadasul tomegkozlekedes fobiam van, foleg most, ebben a taknyos idoben, igy mindenhova gyalogolok, babakocsit tolok, amikor a ferjem dolgozni megy az autoval. 2-3 km-nyire jarok vasarolni szinte minden nap. En imadom.

Talan emiatt is, de olyan fitt vagyok, hogy senki sem hajlando elhinni, hogy ket honapon belul szulok, semmilyen negativ terhessegi tunetem, nehezsegem nincs.


Most a nagy hoban nem tudom tolni a babakocsit, igy a bevasarlast kocsival intezzuk, a seta pedig gyalogosan tortenik a haz korul osszekapcsolva a hoban jatszadozassal.

2009. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én addig, ameddig bírtam kimozdultam, turiztam, vásárolgattam, barátokkal találkoztam, férjemmel pörögtünk a babacuccokat gyűjtögettük. Aztán egyszer csak azt mondta a doki, hogy innentől pihi (30. héten). Természetesen a baba az első, második, harmadik...ki lehet bírni, mert érzem, hogy jót tesz neki, ha nem mocorgok sokat. Most már a 36. héten meg olyan dagadt egész nap a bokám, meg olyan hideg van, meg olyan nagy a pocim...hogy nem is tudnék kimozdulni. Azért naponta egy fél órát kimegyek, ha a férjem is velem van, mert jeges minden, nem kockáztatnék egy esést. Otthon meg netezek, olvasok, tévézek, babacuccokat pakolászom, kórházi bőröndöt...nem unatkozom és a legkevésbé sem vagyok depis. Ez egy ilyen időszak, kipihenem magam, mert heteken belül felborul az életünk és nem sok lehetőség lesz az olvasgatásra, alvásra.
2009. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!