Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hét körüli Uh-n már...

33. hét körüli Uh-n már mindenkinek automatikusan az került a kezelőlapjára, hogy veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, annak oka van, ha valaki veszélyeztetett.
2014. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem! Miért kerülne á automatikusan? Azért, mert valaki már a vége felé közeledik, az nem azt jelenti, hogy emiatt veszélyeztetett lenne.
2014. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Legalább is nekem így volt. Már 32 hetes uh után veszélyeztetett terhes lettem, és nem volt semmilyen probléma sem. A védőnő szerint, így több pénzt kap a kórház.
2014. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Közben ezt találtam. Nekem is ott a k.m.n. . Kedden voltam és lehet, hogy felelőtlenség, de csak most olvastam el a többi részt is, mert leakadtam rajta, hogy 2790g-ra becsülték a súlyát. Egyébként tényleg semmi panaszom nincs. Hízni is 1,5 kilót híztam az elejéhez képest, szóval inkább fogytam. De nagyon élvezem minden pillanatát és tényleg ennyire panaszmentes terhességet kívánnék mindenkinek. Szóval lehet, hogy tényleg az "oep miatt" van mindez?

2014. ápr. 10. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hűha 33 hetesen 2790gr? :)A többi mérete mekkora?
2014. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Méretként csak ez van rajta. A többi a jó szívműködés, jó mozgás, jó gyomor- és hólyagtelítődés. Átlagos magzatvízmennyiség. Ennyi. Jó "húsban" van a bébi. :)
2014. ápr. 10. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem már kicsit hamarabb ezt írták rá, semmi oka nem volt
2014. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jó nagy baba, kíváncsi leszek mekkora lesz, majd jó lenne ha megírnád.
2014. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!