Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek, vagy sem? Mar...

Terhes lehetek, vagy sem? Mar nem ertem.

Figyelt kérdés
Szoval minden jel arra utalt hogy babas vagyok, ezalatt ertem a mell erzekenyseget, gyomor eges, etvagy novekedes, emelyges.. De tegnap ezek ellenere megjott.. nem tul sok, de ver.. van remeny a babahoz??

2014. ápr. 11. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

MInimális esély lehet, de valószínűleg most nem sikerült.

Az az igazság, hogy az ember pszichésen is rengeteg testi tünetet tud produkálni, főleg, ha nagyon szeretne valami!

2014. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom gyors valaszod, majd ha elmulik a verzes veszek egy tesztet :)
2014. ápr. 11. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elindult valami, ami sajnos félbemaradt és épp most megy el és azért is vérzel.

Vagy a tüneteidet teljesen más okozta és nem vagy terhes és most éppen megjön. A mellérzékenység akár lehet annak is a tünete, hogy éppen ugye megjön, a gyomor égés, étvágy növekedés, émelygés pedig valamilyen gyomor vagy emésztési probléma jele is lehet.

De az is szimplán lehet, hogy terhes vagy, csak terhesség alatti menstruáció jelentkezik nálad.

Szóval csinálj tesztet. De ha a vérzésed olyan lesz, mint a megszokott, akkor nem valószínű a terhesség.

2014. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszodat, de kihagytam meg a suru pisilest is , nagyon szeretnenk a babat es remenykedem, eddig a menzeszem nem olyan mint szokott kevesebb... de a teszt majd megmutatja, es a doki :)
2014. ápr. 11. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalam a mensi elotti tunetek megegyeznek a koraterhessegi tuneztekkel. Emelyges, mellerzekenyseg, gyomoreges, azert szerintem ne eld bele magad.
2014. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!