Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki júni 25 felé...

Van olyan aki júni 25 felé van kiírva szülésre? Jó lenne beszélgetni egy velem egy idős kismamával :-)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, még bőven van ideje befordulni. És kisfiú vagy kislány, mert azt nem írtad.

Nekem is jó sokat mocorog. És már átfordult. Szerintem éreztem is, hogy mikor, mert egyik hajnalban fent voltam és nagyon furcsát éreztem, nem rúgás volt, hanem ilyen állandó mozgás, mintha átrendezett volna ott bent mindent és a következő uh-n már fejvégű volt, szóval tuti akkor fordult be. :)

2014. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kisfiú lesz! :-) Gábor Benett lesz a keresztnevei.
2014. ápr. 17. 09:51
 13/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! Hogy vagytok mostanában? És a pocaklakók? Mi jól vagyunk,a pocakom már nagyon nagy,nehezen alszok tőle. Sikerült megegyeznünk a férjemmel a nevet illetően,Levente lesz a kisfiúnk. :-) Kedden megyek dokihoz,kiváncsi vagyok mekkora már a babám. Írjatok,ha ráértek. Szép napot!:-)
2014. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép neveket választottatok!

Nekem kifejezetten tetszik a Gábor is, de a családunkban már van(férjem és az én tesóm is), így emiatt már nem adnám, pedig tuti ezt választanám, ha nem így lenne. Na meg ugye kislányunk lesz...:)

A Levente pedig nálunk is listán volt, amikor még nem tudtuk, hogy kislány lesz a pocaklakónk.

Nekem is hatalmas már a pocakom. Mi is itt saccolgattuk, hogy tuti van már 2kg. Mi csak hétfőhöz egy hétre megyünk uh, már nagyon várjuk mi is. Kíváncsi vagyok, hogy nálatok hogy alakulnak a méretek? Majd megírod? És a többieknél?

Én jól vagyok. Csak mostanában elkezdtem vizesedni. Estére nagyon csúnyán fel tud dagadni a bokám és felpóckolt lábakkal alszom. Amúgy minden ok, sokat mocorog a babánk. :)

32 hkm

2014. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kedden töltöm a 33. hetet, holnap megyek vérvételre. Én 3 hete voltam ultrahangon de még mindig faros volt a picikém, már valahogy nem is reménykedek benne, hogy megfordul, szinte már felkészültem a császárra ha kilehet így jelenteni de lehet arra se lehet eléggé felkészülni. A csuklás időszaka lejárt mert idáig egyfolytába csuklott, most már csak az örökös mozgolódás van :-)
2014. máj. 4. 18:49
 16/18 anonim ***** válasza:

A júli 9-es vagyok. Kisfiút várunk.

Május végére tervezem a mosást, vasalást, pakk összekészítést.

A 26. héten voltam utoljára uh-n, akkor még fejjel felfelé csücsült, szerintem most is úgy fekszik, hiszen mikor csuklik, akkor azt egész a köldökömnél érzem. 32. héten lesz a hivatalos kórházi uh, de ezen kívül megyünk még 4d-re babamozira, amit nagyon- nagyon várok, várunk.

2014. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnap voltam a dokimnál,szép nagy a Levi babánk. Bpd 88,Fl 63,súlya kb 2200g. Koponyavégű már rég óta,remélem így is marad,bár még nem dőlt el,hogy sima lesz-e vagy császár,a kislányom császáros volt,így a dokim inkább azt szeretné. Csak akkor szülhetek simán ha szépen beindul magától és tágulok és minden úgy zajlik majd,ahogy kell. Szóval még két esélyes a dolog.. Mindenesetre pozitívan állok hozzá és reménykedem a legjobbakban. Ti hogy vagytok? Nektek mit mond a doki?
2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Július 9-ei kisfiús anyuci vagyok. Mi jövő hét csütörtökön megyünk 4d-re. Akkor már 32+1 leszek, nagyon várom már.
2014. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!