Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig van valami probléma (? )

Mindig van valami probléma (? )

Figyelt kérdés

Kismama vagyok.

Kezdek belefáradni az egész terhességbe.

Még az elején vagyok.

Elsô terhességem teljesen más volt.

A mostani babát nem terveztük,örültem is meg nem is.

Nagyon aggódom, mert mindig van valami baj, de úgy érzem ,hogy már nem érdekel, lesz ami lesz.

A hormonok csinálják velem vagy depressziós leszek?


2014. ápr. 11. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
De milyen problémàra gondolsz?
2014. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyesmi terhesség alatt, amikor már annyi minden súly van a vállamon, hogy már besokallok és hagyom az egészet

olyankor 1-2 napig SEMMI nem csinálok, semmi nem érdekel, csak lógatom a lábam, meg alszok, meg tv, meg max séta, bolt. és elmúlik, utána újult erő van.

2014. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen baj van mindig?
2014. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen bajok vannak? Én is volt, hogy besokalltam, amikor a lakásfelújítás nem olyan ütemben haladt, ahogy én elképzeltem, mindenbe valami hiba csúszott, a munkahelyemen rengeteg meló volt, a tesóm egy nála 20 évvel idősebb paliba belezúgott (14 éves volt a tesóm), magas volt a vérnyomásom az orvosnál, rossz lett a terheléses cukor végeredménye, de valahogyan mindenen túltettem magam egy alvással, és a férjem pár biztató szavával. Úgyhogy fel a fejjel, a hormonok is megtréfálják ilyenkor az embert.
2014. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!