Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat a baba nemére a baba...

Utalhat a baba nemére a baba mérete?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egy picit kisebb, mint az "előírt", akkor lehet h kislány? Még a terhesség elején vagyok, de már kíváncsi, h vajon lányom vagy fiam lesz:)

2014. ápr. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis én ilyenről még nem hallottam.
2014. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A fiam 3,4 kg-al és ( bocsánat hogy nem tudom pontosan, de ) 40 valamennyi centi volt, tavaly a lányom amikor született 4,4 kg és 52 centi.

Szóval nem, nem utal, de attól még sok sikert kívánok a gyerekhez.

~egy férfi

2014. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Roberta77 ***** válasza:

Szerintem úgy érti a kérdező,hogy pl. Valahányadik héten hány mm az ülő magasság ;-)

Pl nekem a 12. Heti uh-n 3mm-el nagyobb volt,mint amekkora ezen a héten az átlagos ülő magasság. Viszont választ nem kaptam,hogy ezért kisfiú volna vagy épp ellenkezőleg kislány,hiszen nem mutatta meg magát.

2014. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem utal a baba nemére. A méretei attól függnek, hogy mikor fogant (pl. van, amelyik baba nem középidőben, de a dokik általában 28 napos ciklust vesznek alapul). És hát van, amelyik babó gyorsabb ütemben növekszik, van, amelyik picit lassabban. Szóval a méreteiből biztos nem jutsz ilyen következtetésre. Én is kíváncsi voltam nagyon, de a dokim undok fajta, nem akarta megmondani. Magándoki árulta el végül, 22 hetesen.
2014. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!