Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen vérzéssel elmentem...

9 hetesen vérzéssel elmentem orvoshoz, ahol megnyugtattak, hogy ez rendben van, DE a babám UH szerint csak 4-5 hetes (CRL 4 mm, GS 20mm) és nincs szivhang! Van valakinek tapasztalata? Lehet, hogy elhalt a babánk?

Figyelt kérdés

kérlek segitsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve!

Köszönöm előre is.


2009. dec. 21. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

4-5 hetesen még nincs szívhang,csak pár héttel később...addig csak a petezsák látható

Legalább is nekem így volt.

Ne aggódj!

2009. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az esetben az a jó, ha erős vérzésed van. Így úszhatod meg az orvosi beavatkozással történő terhességbefejezést (abortusz). Viszont erre szükség van. Hallgass az orvosodra!
2009. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ha 9 hetesen a babád mérete csak 4-5 hetesé,és nincsen szívhang az gond.....Beszélj más orvossal is.Nézzenek meg többször.....

Vérzés azért volt,mert a szervezeted valószínü ki akarja választani az elhalt babát.Ha ez így van,nagyon sajnálom.Bízzunk benne,hogy nincsen gond,de ha nincsen szívhang 9 hetesen....... :(

Kitartás.Ha a babád elhalt annak sajos genetikai okai lehettek......

Szorítok érted,és Kellemes Ünnepeket.Remélem,hogy lesz.

2009. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Azt írjátok hogy valószínű elveszíti a babát,de az nem lehet hogy a baba fiatalabb mint 9 hetes?!és azért nincs még szívhang?!a vérzés pedig nem vetélés?!
2009. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem 7 hetesen történt ugyanez: elkezdtem vérezni, az uh-n kiderült, hogy a baba 3 mm-es. Pár nappal később elvetéltem. Nagy valószínűséggel beteg lenne (kromoszóma probléma miatt), ezért készülj fel rá, hogy sajnos nem fog megmaradni...
2009. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves 9:35-ös. bár a fogantatás pontos dátumát sokszor nehéz megállapítani, de azt azért meg lehet állapítani, hogy valaki 9 vagy 4-5hetes. a kérdező állítása (9 hét) és a baba mérete (4-5hét) között nagy a különbség, tehát itt sajnos tényleg valószínűsíthető, hogy a baba egy idő után nem fejlődött tovább, ezért ilyen kicsi a mérete, és ezért sincs szívhang. arról nem is beszélve, hogy terhesség alatt bármely vérzés nem "megengedett", elvileg nem szabadna előfordulnia. tudom, hogy sokan véreznek és mégis egészséges baba született, de a vérzés akkor is valamilyen hormonproblémára, vagy vetélésre utal.

sajnos tapasztalatból mondom mindezt.

2009. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vok: kedves kérdező, menj el más orvoshoz is, ahogy már az előttem szólok javasolták. az, hogy 9 hetesen nincs szívhang az nem jó jel, sem a vérzés.
2009. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen menj el másik orvoshoz!!!

Nekem 8 hetesen volt vérzésem,de a babánknak minden mérete jó volt,és a szívhangja meg pláne.

Inkább nézzen meg 2-3 orvos,és mondja azt,hogy nincs gond,minthogy tényleg valami baj legyen...

2009. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a vigasztaló szavakat, sajnos kb ezt vártam... ennek ellenére ma még elmegyek egy másik dokihoz is, de félek nem fog tudni megvigasztalni... a 3. terhességem lett volna, vagy volt? van két felnőtt gyerekünk - 17 és 20 évesek - ez olyan pótlás lett volna helyettük és azt hittük áldás...

kellemes ünnepeket mindenkinek, azért szoritsatok, hoyg tévedjenek az orvosok...

2009. dec. 21. 10:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én szorítok, hogy minden rendben legyen.

írj majd hogy mi lett az eredmény!!! imádkozz és minden rendben lesz.

2009. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!