Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen vérzéssel elmentem...

9 hetesen vérzéssel elmentem orvoshoz, ahol megnyugtattak, hogy ez rendben van, DE a babám UH szerint csak 4-5 hetes (CRL 4 mm, GS 20mm) és nincs szivhang! Van valakinek tapasztalata? Lehet, hogy elhalt a babánk?

Figyelt kérdés

kérlek segitsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve!

Köszönöm előre is.


2009. dec. 21. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szorítok Neked, írd majd meg az eredményt légyszi!!!
2009. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon drukkolok Értetek!!!
2009. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt?
2009. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! na mi van veled?? drukkolunk ám nagyon!!
2009. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki, aki válaszolt és támogatott! most jöttem ki a kórházból, már ki is tisztitottak...

Tegnap délután elmentem a főorvosunkhoz, mire bejutottam megindult a rendes vérzés, már csak annyit tehetett, hogy ma reggelre küretre berendelt... ennyi volt, majd kipihenem magam és megpróbáljuk kis idő múlva újból, habár a 20 éves "kislányom" nagyon félt a további csalódástól. nem tudok eléggé hálás lenni nektek a jókivánságokért, ezért most kivánok Nektek nagyon békés, boldog, áldott karácsonyi ünnepeket, és szereteben gazdag új esztendőt!

habár az oldal anonim, de Andrea voltam a Felvidékről

2009. dec. 22. 14:10
 16/17 anonim ***** válasza:
ohh :( pedig úgy drukkoltam neked! Örülök h ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz! Jó teszed, fel a fejjel! Sok sok sikert a továbbiakban!Neked is boldog békés karácsonyt! puszi (Kriszti)
2009. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a válaszoló, aki megírta, hogy 7 hetesen elvetélt.

Csak annyit mondanék, hogy semmiképp se add fel, hisz az élet már bebizonyította, hogy képes vagy kihordani egy babát, most csak azért nem sikerült, mert valószínáűleg beteg lett volna.

Tavaly én otthon vetéltem el, a kórházban műtéti befejezés lett a vége. 3 hónap után újra próbálkoztunk és azonnal sikerült: ma már 6 hónaposak az ikreink.

Kívánom, hogy Nektek is mihamarabb összejöjjön egy egészséges baba és ne feledd: csak pozitívan!!! ;)

2009. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!