Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, baj, ha nem...

Terhes vagyok, baj, ha nem tudom egyszerre letenni a cigit, csak fokozatosan?

Figyelt kérdés
1 hete tudom,hogy terhes vagyok,csökkentettem az adagomat,fél-1 szálra.A normál adagom terhesség előtt olyan max.10 szál volt.Ti is fokozatosan tettétek le?
2014. ápr. 14. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia,én is cigiztem...4 hetes voltam amikor a teszt pozi lett tudtam hogy babás vagyok de mivel nagy cigis voltam,kicsit nehéz volt!fokozatosan szoktam le naprol napra csökentettem...kb.6-8hetesen (pontosan nem tudom már)letettem,nem esett jol,meg a bűntudat hogy mit csinálok azzal a kis picurral...és megéri letenni. és ha nagyon akarod menni fog gyorsan!! :) ez egy döntés, a fejedbe dől el,ha akarod megy.(és el is itélem azt aki legalább arra a kis időre nem képes megtenni)
2014. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ditta323 ***** válasza:

Szia. Én is cigiztem kb másfél doboz naponta, néha 2. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok akkor visszább vettem, majd 1-2 hét között a férjem cigijéből szívtam 1-2 slukkot. A 9. héten már nem gyújtottam rá, a férjem meg mellettem cigizik közbe és az sem zavar :)

A kerti munkákkal kapcsolatban nagyon nem tudok mit írni, mert sajna galambdúcban lakunk még, de ha megyünk szüleimhez akkor én is segítek nekik veteményezni, kapálni. A lényeg, ha elfáradsz fagy fáradtnak érzed magad ülj le picit :)

18hkm

2014. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt napján elszívtam a magamét, este egy utolsó szálat és kész. Nem hiányzott egyáltalán.
2014. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 H_Vivien ***** válasza:

28+5 hetes terhes vagyok, és a terhesség előtt kb. 1 doboz cigit elszívtam naponta. Én sem tudtam rögtön letenni. Pontosabban, megpróbáltam, mert, amint megtudtam, hogy terhes vagyok letettem. Sajnos nem bírtam. Rágyújtottam. Elmondtam a dokimnak is és a védőnőnek is. Az embrió a 8. hétig semmilyen összeköttetésben nincs az anya szervezetével, mivel akkor még csak egy megtermékenyített pete egy petezsákban. Fejlődése során pedig a méhlepény megszűri a káros anyagokat. Tehát, ha fél, 1 szál cigit szívsz, azt nem fogja megérezni a baba. Igaz, már nem dohányzom, és hidd el, ha máskor nem, meglátod a kis emberkét a 12 hetes uh-on vagy a 4D-s uh-n és Te is le fogod tenni a cigit :D Majd, amikor látod a kis pofiját, Benned is erősebb lesz a bűntudat, mint a nikotin utáni éhség. Nem tagadom, baromira hiányzik a cigi, de minden nap látom a babám arcát és nem tudok rágyújtani :D Ha pedig nem tudod letenni, attól az 1-2 szál cigitől nem lesz baja a babukának :)

A munkáról pedig annyit, hogy én lakást újítottam, csiszoltam, véstem, festettem, padlót raktam, cipekedtem, úgy, hogy nem tudtam, hogy már terhes vagyok. A babám szerencsére makk egészséges :D

2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!