Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhességnek árthat...

5hetes terhességnek árthat egy 10km-es megállás nélküli séta?

Figyelt kérdés

Egy felvonuláson vennék részt. Közben megállni, pihenni nem lesz lehetőségem, hisz akkor lemaradnék a társaimtól.

Árthatok ezzel a babának? Nem vagyok kondiban tartva, tuti izomlázam lenne másnapra.


2014. ápr. 15. 07:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szetintem ez attól is függ, hogy ki mit szokott meg. Nem biztos, hogy neki mernék indulni, ha előtte a wc-re is autóval jártam. En legyalogoltam 5 hetesen 7 km-t simán, de egyébként is megvan a napi 2-3.
2014. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok rajta! Sétáltam, volt ahol szinte futni is kellet. Úgy voltam vele, h ha nem bírom, akkor kiállok, de csak a lábam fájdult meg a végére, szerencsére. Remélhetőleg ezután se jön ki rajtam semmi...


A kérdést azért tett fel, mert motoszkált bennem a kisördög, h megerőltethetem magam. Biztos van is olyan, akinél ez már sok is lett volna. (Megjegyzem, ha csak úgy simán kellett volna lesétálnom ezt a távot, tuti már félút előtt feladom.)

A második terhességemnél mondtam azt, h ha egésségesen születik a kicsi, akkor egy igazi túlélő lesz, mert folyton emelgetnem kellett a 15kilós nagyfiamat

2014. ápr. 15. 13:33
 13/13 A kérdező kommentje:

Az elsővel pedig 4hetes fára másztam, nem kis hasizmot használva. Múlt héten, mikor még nem tudtam, h jön a 3., épp 1karton tejet cipeltem (12liter). Volt is bennem egy megérzés, kicsit fura volt a hasam alja.

No ezek tudatában, úgy gondoltam, h ha így is megmaradtak a babák, akkor talán egy "kis" séta is belefér.

De azért most pihenek! :-)

2014. ápr. 15. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!