Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájások lehettek? Lesz...

Milyen fájások lehettek? Lesz folytatás?

Figyelt kérdés
Napokon belül szülnöm kellene, de eddig semmi jel nem utalt rá, egyedül annyi volt, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok 35 hét óta. Tegnap párommal együtt voltunk, hát bizony amint véget ért a dolog, kezdődött a has és derékfájás vécézési ingerrel, azután pedig jöttek a fájások is, olyan 5-6 órán át tartott, azután abbamaradt. Szerintetek mi lesz itt? vagy valami tipp,ötlet?
2014. ápr. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a spermak segitenek a szules beinditasaban, nyitodasban, persze csak akkor ha a huvelybe jut. Ha mar idopont kozeleben van es jolesik csak rajta, hatha tenyleg be is indul es nem csak joslot idez elo
2014. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még 5 napunk van "egyben" a picivel :) szóval már időben vagyunk.
2014. ápr. 16. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az együttlét hatására termelődik a szervezetedben egy kis Oxitocin, ami méhösszehúzó hatású hormon, ennek következtében valóban beindíthatja a szülést. Ahogy az előttem szóló is írta, ha jól esik, akkor hajrá :) Hogy ez indítja-e be a szülést vagy magától is beindulna, ennyi idősen már nehéz megmondani, de egy biztos: bent nem tartja a babát ;)

Szép szülést és egy jó adag kitartást a babához :)

2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat!

Hanyagolnánk ha nem esne jól :) egyébként meg valóban hasznos hatása lehet! Első terhességnél nem "igyekeztem" semmivel hatni a babára, viszont most be kellene mennem a kórházba ha keddig nem indul meg, a 2 éves gyerkőcömet pedig nem szívesen hagynám itthon ismeretlen időre :) így marad a próbálkozás, persze csak amivel nem ártunk a picinek!

2014. ápr. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!