Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek használjak valamit...

Szerintetek használjak valamit a viszketésemre "ott" lent? 36 hetes km

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz a kenetlevétel, de ma nagyon viszket, és ha ez így megy hétfőig, akkor megőrülök. Nem beszélve arról, hogy az eredmény 1-2 hét. Itthon van canesten combim, meg van candibene kenőcsőm. Ti mit csinálnátok?
2009. dec. 22. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hétfő még messze, addig is hívd fel a dokit.

Mondjuk én használhattam terhesség alatt canesten combit, nekem engedte a doki, sajnos kellett is vagy 4-5 alkalommal :(

De szerintem magadtól ne kezdd el használni, beszéld meg előtte a dokival.

2009. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és 2111-es az értékem, nyitott méhszájnál is lehet?
2009. dec. 22. 15:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kemikáliákat használni, akkor válaszd a természetes megoldást, egy régi füveskönyvben bukkantam rá évekkel ezelőtt, és nekem mindig bejött! Cickafarkfüvet forrázz le, hagy ázni vagy 15-20 percig, szűrd le, várd meg, amíg szobahőmérsékletűre hűl, aztán pedig vagy ülőfürdő (ezt írja a könyv), vagy amit én szoktam: kád felett lassan átmosom vele a területet, öblítgetem. A cickafark azért jó, mert belsőleg is hat (én most ciszták ellen napi 2 csészével iszom és), tehát a joghurtos megoldást elfelejtve akár cickafarkfőzetes tamponnal is tamponálhatsz, 5 percen belül megszünteti a viszketést.

Gratulálok a babódhoz és könnyű szülést kívánok!

2009. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet, megpróbálom:)
2009. dec. 22. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Használj Génia 92 hüvelykúpot. Recept nélkül kapható. Ettől ugyan nem fog rögtön elmúlni a viszketésed, de jelen esetben segít legyőzni a gombás fertőzést, hosszú távon pedig védelmet nyújt, mert helyreállítja a hüvelyflórádat. Nekem ez vált be a legjobban. Használható terhesség alatt is.
2009. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pimafucort kenőcsöt írt fel a dokim, de mellé szoktak pimafucin kúpot is.Sajna, csak receptre adják.
2009. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem alatt mindig canesten hüvelytablettát adtak a viszketésre és azt mondták a gyógynövényes cucokkal terhesen ne próbálkozzak, mert én is otthon azzal kezelgettem magam.Menj el holnap a dokihoz. Holnap még tuti rendel és mond meg, hogy borzasztóan viszket és adjon valamit, mert a hétfő még tényleg odébb van.Jobbulást!35 hetes km
2009. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Níitottan, gyógynövényes cuccokkal nem próbálkoznék. Bármit összeszedhetsz. Nagyon vigyázni kell, a dokid kérdezd meg mit javasol.
2009. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyíló méhszájjal ne kezelgesd magad, inkább keress fel holnap egy orvost.
2009. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyitott méhszáj tényleg nem ugyanaz, mint akinek teljesen zárt. Én így nem kezelgetném magam semmivel, a dokit még holnap felkeresném Én is 36 hetes vagyok. Nekem már levették a kenetet és negatív is lett, de mondta a doki, ha addig is (szülésig) bármit tapasztalok, azonnal keressem fel, hívjam fel, ne kenegessem, kezelgessem magam, mert én is nyitva vagyok már és ilyenkor veszélyes.
2009. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!