Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot kérnék! Pesten...

Tanácsot kérnék! Pesten lakom, szüleim 50km-re, más rokon nincs itt,38. hetes vagyok és azt akarják hogy menjek haza a szülésig, nehogy egyedül legyek ha jön a baba. Hazamenjek?

Figyelt kérdés
párom ha dolgozik, egyedül vagyok, félnek hogy egymagam leszek ha megindul a dolog. mit csináljak, hazamenjek? mentővel kéne akkor bemennem vidékről ide, a kórházba! bár, ha a párom melózik akkor is!
2009. aug. 17. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
menjek még távolabb a kórháztól??? egy óra lenne, míg beérnek velem, tutira idegesítene!
2009. aug. 17. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:

NE!


Maradj a kórházad közelében!

Mentővel bemész, ha a férjed nem ér haza.

Max. kérj meg egy szomszéd nénikét, hogy kísérjen be.

2009. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez volt a helyzet! Mi úgy terveztük, ha napközben indul be a szülés, akkor hívok mentőt, és ha szerencsém van, mire beér a mentő adigra a férjem is bent lesz. Szerencsére mi hajnalbn amentünk be, így nem kellett mentőt hívni.

Én úgy tudom, hogy ha mentővel mész, akkor nem mehet veled senki a mentőben. ( a dokikon kívül)

2009. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szülések többsége éjjel indul meg, nem tudni, miért.


Nincs valaki a környezetedben, barátnő vagy szomszéd, akit napközben bármikor lehetne izzítani?

2009. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj a szüleidhez.Arra nem gondoltak a szüleid hogy inkább Ők jönnek hozzád?No persze az sem megoldás ha odaköltöznek, de nappal mikor egyedül vagy....
2009. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!