Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kint hagynátok vagy bevinnétek...

Kint hagynátok vagy bevinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves okos,értelmes kisfiam. Érkezik a tesó,de sajnos senkit nem tudok megkérni,hogy vigyázzon rá,amíg engem vizsgálnak. Mennyire nézik ezt az orvosok rossz szemmel,ha mondjuk beviszem magammal? És vajon ő mit fog fel az egészből,hogy anya lábai között matatnak? Olyan bizarr nekem ez az egész,de sajnos se egy rokon a közelben,se egy olyan barát,aki nem dolgozik.
2014. ápr. 24. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Asszisztens vigyáz rá abban a pár percben. Nálunk ez volt.
2014. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Velem nem fordult elő, de a terhességem alatt sokszor láttam, hogy bevisznek kisebb gyerekeket. Az orvos semmit nem fog gondolni rólad, max hogy nem tudtad kire bízni, nincs abban semmi különös.
2014. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig az aszisztens lefoglalja, jobb esetben a gyerek nem látja,hogy mit csinál veled az orvos!
2014. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magándokim asszisztense a felesége, aki védőnő, így volt, hogy vigyázott a fiamra, amíg engem a doki vizsgált. El van különítve a rendelőben az a rész, úgyhogy nem is látná, hogy mit csinál a doki. Az orvosom nem szólt egy rossz szót sem, tudta, hogy nem jókedvemből vittem magammal a fiamat.
2014. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Másfél éves még nem tesz különbséget a testrészek között, neki egy alvázvizsgálat pont ugyanannyi, mintha a fogorvos a szádban turkálna.

"Anyut megvizsgálja a doktor bácsi, hogy minden rendben van-e.", Ennyi, nem kell túlmagyarázni, neki tényleg nem lesz különbség, hogy éppen midet nézegetik.

Ha meg rákérdez, akkor annyit mondj, hogy ott jön ki a testvére, ezért kell azt a részt vizsgálni.

2014. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe nem jutott,hogy még ha 5 percre is,de idegenekkel kint hagyjam....Addig a nővérke mindig kérés nélkül egyből lefoglalta.
2014. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én babakocsival vinném, és elfordítanám, hogy ne lássa a vizsgálatot. Arra a pár percre biztos szívesen leköti az asszisztens is, de ha nem ér rá, a gyerek akkor sem lát semmit. Egyébként engem is zavarna.
2014. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!