Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettem két szem mon cheri-t,...

Ettem két szem mon cheri-t, lehet baja a babámnak? 16hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjem kapott egy mon-cheri desszertet és nagyon megkívántam, szerintetek lehet baj belőle ha két szemet megettem?

16hetes kismama vagyok


2014. máj. 3. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz semmi baj nyugi!!! Többet azért ne egyél!!!Nyugi!!!!! Boldog babavàràst!25hkm
2014. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Az én fiam a rum cocostól pörgött be mindig. :) Persze csak néha és 1-2 szemet ettem. 16 hós, makk egészséges. :)
2014. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de felelotlen vagy, most biztos alkoholista babat fogsz vilagra hozni. :D

Ugyan mar dehogy lesz baja. :-). Ne aggodd tul. Ez semmiseg.

2014. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja.

Alkohol is lehet inni, nyilván nem töményet és nem sokat. A minőségi vörösbort egyébként szokták is ajánlani az orvosok.


A desszertekben, csokikban egyébként is minimális az alkohol tartalom, tehát lehet enni nyugodt szívvel.

2014. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Azért ne legyünk már ennyire hülyék! Használjuk már az agyunkat!Mi baja lenne két szem mon-cheritöl?? Most komolyan kérdezem!? Meghal vagy mi? Azért az emberi butaságnak is van határa!!
2014. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó válaszoló!Ne húzd fel magad! Árt a szépségednek!


Kedves Kérdező!

Nyugi nem lesz semmi baja a bébidnek.

Én Vadász csokit szoktam enni,az is alkoholos.

Boldog Babavárást!

2014. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azta de lettem pontozva!!25hkm
2014. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os


A vadászt én is szoktam enni, nagyon szeretem :D fehércsokis... áhh :)


4-es voltam


32 hkm

2014. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet én is le leszek pontozva, de néha 1 deci vörös bort meg szoktam inni, télen párszor én is forralt boroztam 1-2 pohárkával. Most hogy itt a jó idő 1-2 doboz citromos sört is megittam már. Ez kb havi 1 alkalommal egy pohárral jelent ha most nagy átlagot akarnék levonni, sőt szülinapomon megittam kb 2 cent házi páleszt is ebéd előtt, jó durva vagyok igaz :D. Szóval ne aggódj az ég világon semmi baja nem lesz tőle.
2014. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4-es!

Én is fehércsokisat szoktam enni, nagyon finom :)

2014. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!