Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetnek ilyen bunkok?...

Hogy lehetnek ilyen bunkok? Vagy tenyleg nem tudnak semmit csinalni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Hetfon leszek 10 hetes terhes. Ma vereztem,most barnazok. Voltam az ugyeleten annyit mondtak ok nem tudnak mit csinalni,haza kuldtek azzal,hogy hetfon menjek el a nogyogyaszhoz. Meg se vizsgaltak. Hogy lehetnek ilyen bunkok? Valaki volt ilyen helyzetben,mit csinaljak hetfoig? Holnap delutanig itthon a parom,addig be tud segiteni a 2 es fel eves lanyunkal,de aztan? Pihenes nem fog menni mert mindig ehes,szomjas,pisilni kell stb..... felek hogy elvetelek :(
2014. máj. 3. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Milyen ügyeleten voltál?
2014. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kulfoldon lakunk....
2014. máj. 3. 20:51
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Terhességi ambulancia? Nincs nálatok? Ott meg kellene, hogy vizsgáljanak!!!
2014. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Engem is hazazavartak, hogy az ultrahangon sem látszik semmi, nem a méhemből jön a vérzés. Én nem hagytam annyiban. Másnap elmentem egy magándokihoz, aki alaposan megvizsgált és mondta, hogy pont a petezsák mellett (hat hetes voltam) egy bevérzés, haematoma van, ezért kapotam utrogestant, vagyis progeszteron pótlást, ami segített és a 13. hétig szedtem. A kisfiam három és fél hónapos most. Imádkozom, hogy nálad is minden rendben legyen! Te sem hagyd annyiban a dolgot! Ha most nem tud fogadni doki, menj vissza az ügyeletre és követelőzz! Sokszor csak az erős hangnem segít.
2014. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Külföldön, hol?
2014. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kozelben sajnos nincs semmi,mar mindent megszuntettek. Gyerek osztaly is a legkozelebb 80 km-re van,szoval eleg rossz kornyek. Koszonom szepen a valaszokat. Az ugyeleten amikor azt mondtak menjunk haza a parom felemelte a hangjat hogy csak igy es ha elvetel? Hogy ok arrol nem tehetnek es kitessekeltek. Remelem nem lesz semmi gond,hetfoig probalom valahogy kihuzni ameddig elmegyek dokihoz.
2014. máj. 3. 21:04
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellett volna annyiban hagyni!Nem tudom hogy pontosan hol laksz,de ahol en lakom ott is pont ilyenek az orvosok!Es altalaban azt varjak hogy dugj a zsebukbe egy kis halapenzt.... Felhaborito!A kezelo orvosodat nem tudod esetleg felhivni hogy mit csinalj? Magneziumot vagyel be 3*1-et,ha gorcsolsz akkor 3*2-ot is vehetsz,es lehetoleg fekudj minnel tobbet.Most csak ennyit tehetsz amig nem lat az orvos.
2014. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szlovakiaban.....
2014. máj. 3. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Én mentem be vérzés miatt Pünkösd hétfőn a kórházi nőgyógyászatra. Megvizsgáltak manuálisan+hasi ultrahang. Nem találtak semmi különöset, de 5 napig befektettek és valami gyógyszert is kaptam már nem emlékszem a nevére.

Utána pihenésre lettem ítélve és nem dolgozhattam tovább.

11 hetes voltam, megmaradt a baba.

2014. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi az, hogy nincs semmi, mindent megszüntettek. Mit??? Ha nem nőgyógyászatra mentél, akkor persze, hogy nem vizsgáltak meg. Sajnállak, de nem jó helyre mentetek.
2014. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!