Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetnek ilyen bunkok?...

Hogy lehetnek ilyen bunkok? Vagy tenyleg nem tudnak semmit csinalni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Hetfon leszek 10 hetes terhes. Ma vereztem,most barnazok. Voltam az ugyeleten annyit mondtak ok nem tudnak mit csinalni,haza kuldtek azzal,hogy hetfon menjek el a nogyogyaszhoz. Meg se vizsgaltak. Hogy lehetnek ilyen bunkok? Valaki volt ilyen helyzetben,mit csinaljak hetfoig? Holnap delutanig itthon a parom,addig be tud segiteni a 2 es fel eves lanyunkal,de aztan? Pihenes nem fog menni mert mindig ehes,szomjas,pisilni kell stb..... felek hogy elvetelek :(
2014. máj. 3. 20:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nincs nogyogyaszat,csak egy sima ugyelet. Ha elviszed a gyereked peldaul olyan dologgal hogy szetverte a fejet,akkor ra se neznek,tovabb kuldenek,menj oda ahol gyerek osztaly is van. Most engem is elkuldtek hogy menjek haza. Igen nincs erre lassan semmi mert allitolag becsodoltek az osztalyok amiket megszuntettek,csak azt nem erti senki hogy ez hogy letezik,mert szinte mindig tele volt minden betegekkel.
2014. máj. 3. 21:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Melyik város? En is sk... Lehetséges, mert itt nagyon nagy a káosz az egészségügyben
2014. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Progeszteron pótlást kéne kapnod, utrogestan vagy crinone hüvelygél.
2014. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma fogadott az orvos,2 es fel hettel kisebb a pici mint kellene es szivhang sincs sajnos....osszetortem teljesen.....
2014. máj. 4. 21:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Azert meg ne add fel,lehet hogy tenyleg meg csak annyi idos.Ilyen kis korban meg nem minden esetben tudjak pontosan megmondani a korat.Kivanom nektek hogy minden rendben legyen!
2014. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem igazad lesz.......pentekig varnak ha nem nol semmit akkor kitisztitanak.....
2014. máj. 5. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!