Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhess? Aprilis 7-en...

Lehetek terhess? Aprilis 7-en voltam egyutt a parommal, azota nem jott meg es mashogy erzem magam, nem ugy mint ez elott, azota csinaltam 2 tesztet, de negativ lett mind a ketto.

Figyelt kérdés
De nem ertem,mert terhessegi tunetek vannak,es nem mulnak el,es meg megse jon.A tunetek fejfajas,hanyinger,de nincs hanyas,szedules stb..elkezdodott nemreg tulsok vizeles..Nem ertem.Lehet tul koran teszteltem?Miert nem mutatja ki?

2014. máj. 4. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :) 4-5 hó? Nem 4-5 hét? Ha április 7-én voltatok együtt, akkor az 4-5 hét, nem?


A tegnapi 6 hetes kismama voltam. :)

2014. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom es igen rosszul irtam 4-5 hetes.

Jaj annyira boldog vagyok,remelem te is jol vagy :)

2014. máj. 6. 02:00
 13/14 anonim ***** válasza:

:) Örülök, hogy ennyire boldog vagy! :) Csak nagyon vigyázz magadra!

Egy két terhességi tünetet leszámítva én is jól vagyok! :) Türelmetlenül várom a 13-át, hogy mehessek végre dokihoz! :)

Nagyon boldog babavárást kívánok Nektek! :) Ha gondolod majd írd meg a fejleményeket! :)

Szép napot Neked/Nektek!


6hkm :)

2014. máj. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Megegyszer koszonom es te is vigyazz magadra es a babara is.

Majd ird meg te is hogy mitortent majd privbe en is irok :)

2014. máj. 6. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!