Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naponta csuklik a babám?...

Naponta csuklik a babám? Mitől? Valami baja lehet ettől csinálja ezt vagy ez szokás? A sogornomnek nem csuklik! 31h km

Figyelt kérdés
A mozgását rendesen érzem,ma pl.egésznap éreztem de nem ugy hogy fájna vagy valami!?
2009. dec. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam naponta 3szor is csuklott a pocimban...semmi baj nincs!Ne aggódj!
2009. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is mindig csuklott volt hogy naponta többször is,Ez természetes dolgozik a rekeszizma.

Most ,hogy 3 hós nagyfiú most is sokszor feljön a tépszer és vissza nyeli és csuklik.:)

2009. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól csuklik, hogy nagyobbat nyel a kelleténél a magzatvízből. Nekem is szokott csuklani naponta többször is.
2009. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is többször csuklott naponta, ez nem gond. Még babakorukban is sokat csuklanak.
2009. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy csuklik, ne aggódj miatta. Az én kislányom is sokat csuklott a pocakban, de idekint is naponta csuklik.

Minden jót!

3 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magzatvizet nyel a babád, emiatt is csuklik, amellett érik a tüdeje, ami természetes dolog, ennyi idős babánál meg normális is. Miután megszületik, akkor is sokat fog csuklani, főleg, ha teli a pocija vagy peluscserekor, amikor hirtelen hűvösebb levegő éri a pociját..ez általában a babákat nem, a felnőtteket annál jobban zavarja. Igazán nem kell vele semmit csinálni, de pár korty tej, esetleg víz elmulasztja :)) Egyébként az enyémek is sokat csuklottak a pocakban is és később is. 4 gyerekes anyuka
2009. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az en babam is egy nap 3-szor is csuklott, mondtam az orvosomnak is es o mondta, hogy nem baj. Esert ne aggodj, nincs semmi baja a babadnak.

Boldog babavarast:)

2009. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az en babam is egy nap 3-szor is csuklott, mondtam az orvosomnak is es o mondta, hogy nem baj.Ne aggodj, nincs semmi baja a babadnak.

Boldog babavarast:)

2009. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!