Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha november 20-án volt meg...

Ha november 20-án volt meg utoljára, és ma reggel pozitív lett a tesztem, akkor mikor érdemes uh-ra menni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miközben sok doki szereti megvárni a 6 hetet, jobb azonnal bejelentkezni és időpontot kérni. Döntse el a doki, akar-e hamarabb látni.
2009. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17:38-as vagyok

Na mi újság gondolom azóta már voltál uh-n! És mi van a babóval?

2010. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm az érdeklődést, minden rendben. Menzesz szerint már betöltöttem a 10. hetet, de mivel 1 héttel később volt pé-m, mint az átlagnak, így csak 9 hetesnek számít, és a mérete is annak megfelelő. Igazából tudom, hogy 1 hét nem oszt, nem szoroz, csak amíg a 12. hetet el nem hagyjuk. De az is itt lesz hamar! :)

Háromszor volt egy kis vérzésem, kaptam Utrogestant, mert alacsony a progeszteronom, azóta semmi gond. És nem is lehet semmi gond, hiszen 3 évet vártam erre a babára, minden rendben lesz!!!

2010. jan. 31. 11:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratula mégegyszer!Én is pont így voltam mint te 1 héttel késöbb volt pé-m és 4 nappal született hamarabb a kisfiam a kiírásnál.Pedig a fogantatást is tudtam!Mikorra vagy kiírva?
2010. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szeptember 3-at mondott elsőre a doki, aztán ez még úgyis változik.
2010. febr. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!