Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől normális a hízás?

Hanyadik héttől normális a hízás?

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtetek hízni? Most vagyok 16+2 hkm.Nagyon gyakran ráállok a mérlegre leellenőrizni, h híztam-e. Már kb 1 hete nem álltam mérlegre, ma reggel pedig fél kg-al többet mutatott. Amúgy is fölösleges 4 kg-al kezdtem a terhességet, és alacsony 156 cm vagyok és kerek 54 kg voltam ma reggel. Mivel alacsony is vagyok, minden kg meglátszik rajtam. A legrosszabb, pedig az, h most kezdem csak kívánni a kajákat, elkezdtem egyre többet főzni, sütiket sütni...rettegek attól, h el fogok hízni. Esetleg van valami jó ötletetek, ami nektek bevállt elhízás ellen?

2014. máj. 11. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 13. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!