Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Tegnap...

18 hetes vagyok. Tegnap megkért anyósom hogy kenjem rá a hajára a hajfestéket. Igyekeztem gyorsan, hogy ne szivjam be a gőzöket, szagokat. De negyed órán keresztül igy is beszivtam. Árthattam a babának ezzel az egyszeri alkalommal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai hajfestékekben általában nincs vagy csak igen kis mennyiségű ammónia van. Tehát: ezzel nem ártottál. Még te is festethetsz hajat kismamaként.
2009. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fodrászoknak árt, akik egész nap ezt szívják.
2009. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ártottál. Ne félj :))
2009. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám haját festegettem, kb. másfél-két havonta, nagyon drága és jó minőségű festékkel, 3 terhességen át. Gond nem volt, az első trimeszterben meg kihagytam, de csak a hányinger miatt, azt átvészelte valahogy nélkülem. Az orvos nem is értette, amikor kérdeztem, hiszen sokan végig festik a hajukat, és ott a bőrrel is érintkezik.
2009. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 9 hónap alatt is végig festettem a hajamat magamnak, tehát érintkeztem is a hajfestékkel és be is szívtam, nem okozott semmit a babánál, aki ma már 15 éves, egészséges :)
2009. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az fodrászom, hogy semmi gondot nem okoznak ezek a festékek. Azzal érvelt, hogy akkor egy fodrász sem dolgozhatna terhesen...elég logikusnak tűnt a számomra, így én már ettől nem parázok.

(33. hetes mami)

2009. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! nem ártottál neki semmit, ne félj :)

A mai kozmetikai szerekben már kevés a méreganyag,és hidd el az a negyed óra nem okozott semmi gondot:) Barátnőm fodrász, most szült egy hete. Végig dolgozott terhessége alatt, a picinek semmi baja nem lett:)

Csak nyugalom! Boldog bbavárást!:)

36+4km

2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!