Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A roaccutan szedése után...

A roaccutan szedése után mennyivel lehet teherbe esni, hogy a magzat egészséges legyen? Van e valami statisztika vagy számadat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem igaz 18 éves koromban. Nekem akkor azt mondta a bőrgyógyász, hogy 1/2-1 évet várjak legalább. Egyébként van olyan is ami ugyanazt tudja, de nem károsítja a magzatot. Kérdezz rá a dokinál.
2008. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem, nekem a doki azt mondta, hogy min. 3 hónap, de okosabb, ha várok fél évet.
2008. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia! Ezt most nem azért írom, hogy hajrá vágj bele, de nem is írtad, hogy mennyi idővel ezelőtt szedted. Én nagyon szerettem volna babát, de sosem jött össze, és én is elkezdtem szedni ez a gyógyszert, nem tudom te mire én pattanásokra. Erre kb. 2 hónapra rá terhes lettem. A dokim azt mondta vetessük el, majd legközelebb is lehet. A párom nagyon tiltakozott, így nem mentem el abortuszra. Azt mondta a doki, hogy ez olyan erős gyógyszer, ami azonnal látható magzati rendellenességet csinál, úgyhogy ha járok vizsgálatokra kimutatható. Elmentem magzatvízvizsgálatól kezdve mindenhova, majd megszületett a kisfiam, épen egészségesen már 3,5 éves és IMÁDOM. Örülök, hogy a párom ennyire tiltakozott. :)

Sok sikert és boldogságot

2008. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!