Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt ellenére lehetek...

Melissza ikszdé kérdése:

Negatív teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerdán teszteltem 1et negatív lett. Kedden akarok elmenni nögyogyászhoz, mert azt hiszem terhesség néhány tüneteit érzem magamon . (Fejfájás, szédülès,hányâs, hányinger.) Minden reggel hányingerrel ébredem , van hogy néha beleszúr a méhembe a fájás és pàr másodpercig tart.Ezek a tünetek 2 hete jöttek elö elösször. Hízok, nöl a hasam és tegnap feszült is. Aktív szexuális életet élek. Tesztet kedden nézzünk legközelebb .Szerintetek van esély terhességre? Tesztet is nézzek vagy inkább orvoshoz tanácsosabb menni?:)


Elölre is köszönöm:)



2014. máj. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor menstruáltál utoljára? Ha korán csináltad a tesztet, akkor lehet azért negatív. De akkor nem jelentkeznének már 2 hete a tünetek.
2014. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 Hete volt 2 napig barnáztam. Aztán elötte 3 héttel menstruáltam 3 napig de csak nagyon kicsit.
2014. máj. 3. 17:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Van ok igy a terhessegre?
2014. máj. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!