Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kismamák vagytok,...

Hány hetes kismamák vagytok, mire vagytok kiírva? Hogy vagytok, reggeli rosszulét valami más panasz?

Figyelt kérdés
Én most 10 hetes vagyok,első baba.Nagyon örülünk neki,hogy hamar összejött.December 15.-re vagyok kiírva,ez lesz életem legszebb karácsonya ,már hármasban anyuka baba és apuka :)
2014. máj. 16. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Èn ma töltöttem a 11.hetet, az első hetekben erős alhasi görcseim voltak ami a Magne B6 hatására enyhültek. Most 3 napja azért elöbukkan némi görcs és derék fájás gondolom az idő miatt. Jövőhéten megyek a 12.hetes genetikai uhra.
2014. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulàlok de mi a kérdés!27hkm
2014. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi màr értem (front van) 27 hetes vagyok augusztus elejére vagyok kiírva tünetek nincsennek nem is voltak.
2014. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia :) en 5+3 vagyok :) január 20 körülire mondtak a kicsiket :) elso babák lesz :) apa nagyon boldog akárcsak anya :) jovoheten megyünk ultrahangra, eddig semmi jelt nem veszek eszre a melle feszulesen kívül . Ja plusz a derék fahas néha néha, meg pisi sűrűn, meg néha a mensi gorcsok ;) gratulálok nektek kismamák es boldog baba varast :)
2014. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 15+2 hetes vagyok. Eleinte sem nagyon voltak tüneteim és még most sem érzem igazán kismamának magamat. Emiatt szoktam is izgulni hogy vajon minden rendben van-e a picivel. 22én megyek orvoshoz. Bár úgy tudom hogy akkor nincs uh de majd sztem megkérem az orvost hogy nézzük meg :) ja és nov. 5-re vagyok kiírva
2014. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 hetes kismama vagyok. Október 2.-ára irtak ki.

Semmi reggeli rosszullét nincs, és nem is volt. :)


Nekem is első kisbaba. Nekünk 3 hónap próbálkozás után jött össze. :)

2014. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, én is október 2.-án születtem :D .Nekünk is 1. baba, 3. hónapban jött össze. Mi épp ma töltöttük a 17. hetünket. Már nincs semmi tünetem,bár eleinte sokat hánytam :(. Mostanában kezdek érezni apró kis pukkanásokat néha a pocimban,de még nem vagyok benne biztos, h a baba jelez, csak fura, mert eddig ilyet soha sem éreztem. Október 19.-ére vagyunk kiírva, az egész család októberi lesz, apuci okt. 18.-án született, szülinapi baba lesz :)

Minden kismamának boldog babavárást!

2014. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rea25 ***** válasza:
sziasztok ! én 22 hetes vagyok most a front most nagyon megvisel ... fejfájás, gyengeség, fáradtság, émelygés .pedig már nem szokott lenni ..az elején nagyon beteg voltam a 15 hétig hánytam minden nap:( én szeptember 23 .-ra vagyok kiírva 2 .baba
2014. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!