Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet utazni (autóval) az...

Lehet utazni (autóval) az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Persze nem 20 km-es távra gondolok.

Ha másnap görcsölgetek lehet emiatt, hogy sokat rázkódtam?


2014. máj. 18. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
En az utolso napig utaztam az eslo pillanattol kezdve. Sot vezettem! Mar miert ne lehetne?" Nana h lehet!
2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt olvasni. :) Hány órákat utaztál?
2014. máj. 18. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mivel anyosomek messze laknak volt h 2 orat is. A vege fele elegge kenyelmetlen volt mar, nyomott a kicsi, de ettol neki baja nem lett, max nekem volt knyelmetlenebb, meg surubben kellett pisilni megallni.
2014. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is folyamatosan vezettem, mivel a 8. hónap közepéig dolgoztam, és autóval jártam dolgozni. Én Bp-ről utaztam gyakran Szegedre a szüleimhez, és 7 hónapos terhesen Németországba utaztunk párom versenyére (kb 6-700 km volt). Akkor már azért párszor megálltunk, a lábaimat megtornáztatni. Elméletileg ha minden rendben van, nincs akadálya, a repülést nem ajánlják, azt hiszem. Hát. hogy e miatt görcsöltél e, erre nem tudnék választ adni.
2014. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az fura, hogy másnap reggel kezdődött.
2014. máj. 18. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én busszal utaztam napi 2-szer 1 órát munkába vagy céges autóval mentem. Én a 39. hétig dolgoztam, így addig utaztam minden nap ennyit. Nekem nem okozott semmi gondot, nem görcsöltem stb. 34 hetesen volt egy kisebb balesetem is (másik autós hibázott), de ez sem tántorított el. Azért a görcsölésről szólj az orvosnak, ha mész hozzá.
2014. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én végig autóztam, mert olyan a munkám, hogy sokat vezetek (általában többet mint 20km). A görcsölés nem attól van, azzal inkább menj orvoshoz.
2014. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy hét alatt 2400 kmt.2 nap.napi 13-14 óra 11 hetesen.nekem is picit tiltakozott már mire hazaertunk de nem lesz semmi ne aggódj.
2014. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!