Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és ma...

9 hetes terhes vagyok és ma barnás folyást észleltem. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz, bajt is jelezhet, valószínűleg kapsz rá gyógyszert!
2014. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, nem lett semmi gond, de mentem rögtön orvoshoz. Nézesd meg magad.
2014. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen észleltem ilyet 12. hétig tartott. Magnéziumot kaptam és megvizsgált. Állítólag gyakori, de legrosszabb esetben vetélést v. bevérzést jelenthet. Azért nézesd meg.

30 hkm

2014. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj, ne itt kérdezősködj!

Azt te is tudod, hgoy az első 3 hónapban bármi lehet.

De ő adhat valamit akár hormont vagy egyéb más dolgot akár vitamit akármit.

Nem normális a barna folyás amúgy, de nem feltétlenül lesz baj. Pihenj sokat! Nem hajtottad magad túl?

2014. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,a babával minden rendben,ez a folyás pedig bármitől lehet.Szerencsém volt mert pont ma rendelt a dokim.Kaptam gyógyszert kúp formályában azt kell "szednem".Megijedtem én is de nincs gond és reméljük nem is lesz!!!
2014. máj. 21. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy minden rendben van!

Te legalább elmentél orvoshoz nem ugy mint némelyik kismama aki itt irogat,hogy vérzik mi legyen, amikor írjuk,hogy azonnal orvos, rávágja,hogy nem ér rá...

2014. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges lettem mi lehet a baj és ugye mint mindenki a neten keres választ.2-ik babám lesz és nem vagyok fiatal sem (39),az elsőt pedig 25 évesen szültem.Aki igazán szeretné a babát az nem keres kifogásokat,hogy miért nem megy dokihoz!Én veszélyeztetett terhes vagyok több okból kifolyólag,és mindent megteszek a pici érdekében!!!Ilyenkor jól esnek a biztató nyugtató szavak.Köszönöm!!
2014. máj. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!