Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tágulási vérzés 36 hetesen?...

Tágulási vérzés 36 hetesen? Ez az lenne?

Figyelt kérdés
Élénk piros vért találtam a bugyimon, kb egy hüvelyk ujjnyi. Ez kb 20 perce volt, azóta nem tapasztaltam. Arra gondoltam hogy vmi sérülés van ott lent ezért tükörrel megnéztem magam, de semmi. Nektek volt ilyen? Meddig húzhatom így?
2014. máj. 21. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
azért az orvosodat mindenképp tájékoztasd róla. Minden nemű vérzésnél kell onzultálni szakemberrel.
2014. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem veszi fel a telefont :/
2014. máj. 21. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is, bár az nem szokott élénk piros lenni. Szerintem is beszélj a dokival, hívd majd felveszi.
2014. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

még mindig nem veszi fel :/

azóta nem volt több. meddig húzhatom még?

2014. máj. 21. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Az élénk piros vér sosem jó.

Ha nem éred el a dokidat, menj be az ügyeletre, nézzenek rád. Ők mondják meg, hogy ez micsoda. Így itt, csak találgatni lehet.

2014. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták, két esetben menjek azonnal kórházba, ha vérzek, vagy ha elfolyt a víz...


nem biztos, hogy baj van, de én azért mennék az ügyeletre.

2014. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta kideriteni??
2014. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba! Nekem a tágulási vérzés élénk piros volt.
2014. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, voltam dokinal, valószinüleg tágulási v. 2 ujjnyira nyitva a külső méhszáj, befektettek. köszi hogy irtatok, aranyosak vagytok.
2014. máj. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!