Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom meggyanúsított, hogy...

Párom meggyanúsított, hogy nem az övé a gyerek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet amit a párom meglátott. Mondtam neki, hogy nem jókor jött a gyerek (neki nincs munkája) ezért elvetetem. Megvádolt, hogy bizos azért vetetem el mert nem az övé. Tudnátok tanácsot adni mit tegyek?
2014. máj. 22. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd ott, ha ilyen bizalommal van feléd,,...
2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
9 hónap alatt, ha valaki nagyon akarja, minimálisan összetudja magát szedni a gyerek érkezésére. Ha nem jókor jött, miért nem védekeztetek?!? Nem jókor jön, elveteted? Ha nem jókor jön a sárga csekk, kidobod a kukába? Összeilletek!
2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, mért nem lehet védekezni, ha egyszer nem akartok gyereket, most aztán költhettek abortuszra.

A bizalom meg a tetőfokára hágott nálatok. Hogy képzelheti, hogy megcsalod? Van alapja?

A baba sorsa pedig nem csak a te döntésed, a férjednek is hagyj beleszólást. Csak úgy kijelenteni neki, hogy elveteted, anélkül, hogy esélye nincs neki beleszólni, nem szép dolog.

2014. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

1. vetesd el, ha úgy akarod, bár egy emberélet nem kényelmi kérdés, de ezt most hagyjuk.

2. hagyd ott az ilyen faszit. A kapcsolatotok egy lyukas garast sem ér.

2014. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Védekezett, de hiába. Ő akarná a gyereket, de még egy saját házunk sincs. Jelenleg csak nekem van munkahelyem.
2014. máj. 22. 16:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt elég nagy baj, hogy ennyire nem bízik benned, hogy rögtön ilyet feltételez. Másrészt elég fura a számomra, hogy meg sem beszéled vele. Az, hogy "meglátta" a párod a tesztet, olyan titkolózósan hangzik, de nem jó értelemben, így lehet, hogy a párod is emiatt gyanakszik. Ha meg kiderült számodra, hogy babát vársz, le kellett volna vele ülnöd, hogy megbeszéljétek, hogy hogyan tovább. Ha ő sem szeretné, akkor mehetsz abortuszra. De nekem kicsit meredek ez, hogy "meglátott a párom, én meg mondtam neki, hogy nem jókor jön és elvetetem"... Nem a szomszéd Jucika néni csengetett be, akit minden következmény nélkül elküldök, ha nem jó az időpont...?! A ti kapcsolatotokban alapjaiban van a hiba szerintem!
2014. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Kissé felelőtlen, aki csuklóból ellenzi, hogy elvetesse. Bár egy más életét gyökeresen megváltoztató kérdésben könnyű tanácsot adni...
2014. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk sincs saját házunk, ellenben van két gyerekünk... Nem lehetetlen, ahogy munkát keresni és vállalni sem földöntúli küldetés... Gratulálok a hozzáálláshoz!
2014. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha saját házra várnánk, még vagy 20 évig nem tudnánk babát vállalni. (Külföldön élünk, iszonyú drága a lakás)
2014. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Basszus,ne vetesd már el!!

Neked van munkád dolgozol ameddig tudsz,kapod a tgyást a gyedet,a párod ezerrel munkát keres,ha mást nem elmegy fizikai munkára,építkezés stb.Ha nem talál melót még mindig megtehetitek azt hogy a gyerek 1 éves kora után te vissza mész dolgozni,ő meg marad otthon gyeden,gyesen.Nekem a párom akkor lett munkanélküli mikor terhes lettem (mi terveztük,de nem gondoltuk,hogy munka nélkül marad) 1 hónap alatt kapart magának melótpedig csak egy érettségije van.

2014. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!