Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom meggyanúsított, hogy...

Párom meggyanúsított, hogy nem az övé a gyerek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet amit a párom meglátott. Mondtam neki, hogy nem jókor jött a gyerek (neki nincs munkája) ezért elvetetem. Megvádolt, hogy bizos azért vetetem el mert nem az övé. Tudnátok tanácsot adni mit tegyek?
2014. máj. 22. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
10-es majd ö eldönti! Vagy ha ennyire ellenzed akkor küldj nekik minden honapban annyi pénzt, hogy elég legyen a picire!
2014. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

11-ES: Tudom vannak emberek akinek jobb csírájában elfojtani a "problémát",én gondoltam megpróbálok rá világítani,hogy nem mindig a könnyebb út a jobb...vagy helyesebb...

Te meg akkor küldjél neki abortuszra pénzt.

Komolyan nem értem,itt egyesek már lassan buzdítják erre a nőket!Gondolom nem véletlen.

2014. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem vagyok az abortusz híve,de vajon milyen családi élet vár a gyerekre egy olyan helyen ahol az apuka első reakciója az ,hogy nem az övé a gyerek?

Én ezen gondolkodnék el,hogy egyáltalán miért jut ilyen eszébe?adtál rá okot,hogy ezt gondolja,ha nem akkor eszembe se jutna neki szülni.

2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha nem jókor jött a baba, attól még nem kell elvetetni. Ha tényleg az anyagi okok miatt nem akarod, akkor örökbe is adhatod. Akkor nem "ölöd meg", és rendes családban nőhet fel.
2014. máj. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Apuka milyen hihetetlenül kedves :S

Te dolgod hogy megtartod e vagy sem, de a gyerek nem tehet arról hogy ott van a hasadban. Nehéz döntés, gondold át!

2014. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van és mindegyik tervezett volt rossz anyagi körülmények között. Most a 3 baba után jobban állunk anyagilag, mint valaha. Nem éreztem, hogy anyagilag valaha is megterheltek volna. Az abortuszra mindig lehet okot találni, de általában önzőségük miatt teszik az emberek. Akik a gyermek rossz minőségű életére hivatkoznak azok jobb, ha átgondolják miről beszélnek, ennyiből szinte mindenkit el kellene vetetni, mert az élete során valamiféle szenvedésen fog keresztülmenni. Aki nem vak az ultrahangon láthatja, hogy egy ÉLŐ emberi lényről van szó és, ha megszakítja a terhességét akkor egy életet fog megszakítani vagyis megöli a saját gyermekét.
2014. máj. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!