Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad menni...

Terhesség alatt szabad menni strandra, uszodába?

Figyelt kérdés
Félek a hüvelyi fertőzésektől, de hamarosan itt a kánikula és szeretnék strandra járni egyszer-kétszer, de nem tudom szabad- e és ha igen mennyire érhet víz, csak combig érhet gondolom...

2014. máj. 22. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is félek és inkább nem megyek. Nem a nyílt méhszájra gondolok, mert az egyértelmű.. De sima hüvelyi fertőzést lehet kapni bármikor. Nyilván akkor is ha az ember nem megy strandra vagy uszodába vagy nyílt vízre. Én tudom magamról, hogy most rettentő érzékeny lettem.. nem is megyek. Szar-szar, de kibírom. Majd tusolok én is többször.
2014. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim annó a tampon3ajon ettől, vagy amúgy sem lett voona baj, de végig megúsztam a terhességemet fertőzések nélkül és végig fürödtem a nyarat
2014. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőnek üzenem, hogy kismamáknak van vízitorna, mert a babának a víz által tágul az élettere ezt olvastam, sőt gondolkodtam a vízben szülésen is. Az a baj, hogy hiába minden rendben elég parás vagyok, tuti bebeszélnék valami fertőzést, úgy meg nem lehet élvezni a pancsolást, de köszönöm mégegyszer a tapasztalatokat, tanácsokat.
2014. máj. 23. 22:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezed a pancsolást, akkor felesleges is :)


Sok boldogságot :)

2014. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!