Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mennyi ideig verezte...

Kismamik, mennyi ideig vereztetek szules utan? Segitsegeteket szeretnem kerni!

Figyelt kérdés

Nagyon tartok ettol,nem tudom miert.

De ebben tudatlan vagyok,meg csak 6.hetben jarok,nem reg tudtam meg hogy terhes vagyok.



2014. máj. 23. 01:49
1 2
 11/14 +bloodred+ ***** válasza:

Én kb. 2,5-3 hétig, addigra enyhült a gátseb fájdalom is.

Viszont 6 héttel szülés után már menzeszem is megjött, úgyhogy 3 hét volt a 2 vérzés között. És azóta is minden hónapban rendszeresen, pedig 16 hónapig szoptattam, igény szerint, sokat.

2014. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek,hat akkor valaki meguszta kisebbel valaki nagyobbal,de akkor nem fogok nagyon ragondolni,szules utan milyen bajok voltak?
2014. máj. 23. 13:05
 13/14 +bloodred+ ***** válasza:

Már írtam ide.

Baj nem volt, nekem egyedül annyi volt rossz, hogy a gátsebem baromira fájt és menni is alig bírtam, leülni egyáltalán nem, de ha feküdtem, akkor is fájt nagyon 3 hétig. Aztán kezdett enyhülni, mert vettem rá spray-t, ami erre való, mire felfogtam ésszel.. És így nem tudtam a kicsivel se járkálni annyit, a fürdés, fürdetés is kész kihívás volt. A szoptatás is fájt, azt hittem már, feladom, de idővel elmúlik az is. 16 hónapot szopizott a fiam.

De ezek tényleg olyan dolgok, amikre már csak akkor emlékszel, ha kérdeznek róla.:) Neked nem is biztos, hogy lesz sebed, vagy hogy fájni fog ennyire.

Én is gratulálok a babához!

2014. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj szegenyke,de tul lehet elni nem?

Hat nagyon remelem hogy nekem nem lesz ilyen,nagyon felek.

Es koszonom

2014. jún. 10. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!