Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Terhességi tüneteket...

SOS! Terhességi tüneteket produkálok de a teszt negatív lehet korán csináltam? Vagy mi lehet a baj? ( többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok semmi féle képpen nem akarok gyereket. Az a nagy baj hogy nemtudom mikor kéne megjönnie a menstruációmnak :( 3 napja szédülök hányingerem van nagyon èrzèkeny a mellbimbóm és kemèny az alhasam ( kètoldalt van púp ha hátradôlök ez izom lehet? ) tesztet csinàltam kettôt de negatívak lettek. Lehet túl.korai? mit tegyek?

2014. máj. 24. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus? és védekeztetek?
2014. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem tudod, mikor kéne megjönnie?
2014. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
3-4 hete meg egy 1 hete volt olyan aktus ami miatt terhes lehetnék.. ondóváladék miatt :( nagyon egybefolynak a hetek napok.. kiment a fejembôl mikor mentsruàltam utoljára :(
2014. máj. 24. 16:28
 4/18 anonim ***** válasza:

naptár! vegyél a zsebpénzedből egyet.


egyébként az egy hete volt aktus tünetei nem lehetnek, ha 4 hete volt az aktus, akkor meg már meg kellett volna jönnie közben,vagy ha menzeszed után voltál, akkor most.


jó lenne ennyi idősen már követni a dolgaidat...

2014. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de nem jött meg :( mit tegyek? annyira félek :( ezentúl követek mindent és csak gumi! de most olyan tanácstalan vagyon :(
2014. máj. 24. 16:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha szexuális életet élsz, akkor már épp ideje pontosan követni is, hogy mikor menstruálsz. és persze, ha nem szeretnél babát, akkor védekezni kell, de nem megszkitással, mert az nem védekezés.

Ha egy hete volt aktus és 3 napja érzel tüneteket, akkor az biztos nem lehet az egy hete történt aktustól, mert 7-10 nap kell a megtermékenzült petesejt beágyazódásához és a tünetek csak ezután jelentkezhetnek. Terhes lehetsz persze az egy hete történttől is, ha nem védekeztetek megfelelően,de annak a tüneteit még nem érezheted.

Én kivanom neked, hogy most legyél túl ezen, és innetől rendszeresen vezesd a menstruációs ciklusodat, és védekezz rendesen. A felelősségteljes szexuális élethez ez is hozzá kell, hogy tartozzon.

2014. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és most mit tegyek hogy biztosan tudjam? vàrjak mèg egy hetet? kettôt? és megint teszt? honnan tudhatom biztosan? az lehetséges hogy nem is kéne mèg megjönnie csak egy hèt múlva de terhes vagyok? nem csúszok ki az idôbôl ?eddig lehet elvetetni? nagyon fêlek:(
2014. máj. 24. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:

a 12. hétig lehet elvetetni. Abba bőven beleférsz.

Ha kb 3 hete volt menyid, akkor várj még egy hetet.ű

Ha meg kb 4 hete volt, akkor mostanéban kéne megjönnie, ha rendes, 28 napos ciklusod van.

Szerintem várj még pér napot, 4-5 napot, és tesztelj megint, ha addig nem jön meg.

A teszt biztosat mutat, ha jó időben csinálják, de ugye ehhez tudni kéne, hogy kb. mikorra várható a menzesz.

2014. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbáld meg kötni valamihez a menzeszed, nem az előzőt, hanem kutass, akár évekre visszamenőleg is. Jusson eszedbe egy alkalom, mikor pl. nem tudtál strandra menni, aztán vegyél egy naptárat és számolj kb 4 hetekkel, persze lehet, hogy ez téves lesz, de kb.-ra ki tudod számolni:)
2014. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szepen koszonom minden eddigi es leendo valaszolonak :)
2014. máj. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!