Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Terhességi tüneteket...

SOS! Terhességi tüneteket produkálok de a teszt negatív lehet korán csináltam? Vagy mi lehet a baj? ( többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok semmi féle képpen nem akarok gyereket. Az a nagy baj hogy nemtudom mikor kéne megjönnie a menstruációmnak :( 3 napja szédülök hányingerem van nagyon èrzèkeny a mellbimbóm és kemèny az alhasam ( kètoldalt van púp ha hátradôlök ez izom lehet? ) tesztet csinàltam kettôt de negatívak lettek. Lehet túl.korai? mit tegyek?

2014. máj. 24. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vagy akár kérdezd meg anyukádat, testvért, barátnőt, hogy nem emlékszik-e, mikor menstruáltál utoljára! Ki veszi otthonra a betétet, tampont? Ha kártyával történt, akkor onnan is vissza lehet nagyjából követni.


18 alatt a 18. hétig lehet elvetetni, így abból nehéz lenne kicsúsznod. Mondjuk a hetek meghatározásához is szükséged lesz az utolsó menstruációd dátumára, ugyanis a terhességet ONNAN számolják!


A tesztet ugye tömény vizeletből csináltad? Kb. minimum 6 órányi nempisilés után, mert csak akkor értékelhető! Egymás után ezért is felesleges tesztelni, mert a második már szart sem ér (annak is negatív lehet, aki terhes).

2014. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
otthon mindig van betet tampon mert sokan vagyunk lanyok :( anyukamnak nem merek szolni :( ha 4 hetig nem jon meg akkor kesik biztosan.. nagyon szepen koszonom a valaszt! nagyon sokat segitetek ezzel ^^ elmenjek nogyogyaszhoz? ott megtudjak mondani? ahhoz kell szulo?
2014. máj. 24. 22:13
 13/18 anonim ***** válasza:

Magánhoz nem kell szülő, de annak van díja. Viszont ha pl. kisvárosban élsz, ez lehet h csak 5-6 rugó/alkalom.


De nem tudod semmihez sem kötni? Ez nem lehet igaz! elképesztő! pl. majális előtt volt vagy után, ezt csak tudod. ilyen nagy ünnepeket, alkalmakat keress.


Én a helyedben nem bénáznék meg halogatnám, hogy négy hét meg ilyenek, buta vagy és felelőtlen. ne csináld ezt!

2014. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A legjobb ha tényleg elmész nőgyógyászhoz, hátha be tudja saccolni.
2014. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hùsvétkor nem volt ha jól emlékszem húsvèt elôtt pàr nappal múlt el. Én semmit nem akarok halogatni :( de félek :( nagyon szépen kõszönöm nektek! :
2014. máj. 24. 22:47
 16/18 A kérdező kommentje:
akkor mit csinálnál a helyemben? mi mást tehetnék? hibáztam.de már megtörtènt :(
2014. máj. 24. 22:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor ápr. 21-én múlt el, mondjuk 17-én kezdődött. Szóval május 21-én kellett volna megjönnie mondjuk. Akkor 3 napja késik. Teszteltél kettőt, ami negatív lett. Már kimutatná elvileg.


Ha még egy hetet késik, megint tesztelj, és menj el orvoshoz. Sajnálom, hogy anyukád nem felelősségteljes szülő és engedi, hogy a 17 éves lánya nőgyógyász nélkül, szexuális felvilágosítás nélkül élje az életét, és hibázzon. Az ő felelőssége lenne, hogy ne hibázhass...

2014. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szepen koszonom! :)
2014. máj. 25. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!