Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti keresztcsontt...

Terhesség alatti keresztcsonttáji fájdalom?

Figyelt kérdés

Majdnem megőrülök most két napja megint olyan erősen fáj hogy nem tudom a kádból kiemelni a lányomat!

Olyan érzés mikor leülök ,mintha tépnék az ideget!!

Már nem tudom elviselni ,mondtam na szép mire szülök lebénulok!!

Az orvos azt mondta ha előző terhességnél fájt akkor ez van !!

Mondtam a páromnak hogy rosszabb mint a szülés

19 hetes vagyok kérlek segítsetek valami ötlettel , lehet meszesedik a csontom a farcsontom?31 éves vagyok%

Köszönöm előre is ,a 3.babát várom


2014. máj. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Megváltozott a testtartásod. Ha meg volt korábban is hasonló, akkor feltehetően van egy kis porckorong-sérv is. Változtasd meg a testtartásod ill. lépjen ki a gyerek a kádból, ne akard kiemelni.
2014. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen majd az alig 2éveslányomkiszál kádból ,oké!!

sérv?????

Neidegesítsés azzalmi lesz a szülés után????

2014. máj. 25. 22:00
 3/5 anonim válasza:
30%

az elso valaszolonak igaza van nem kell mindjart hiszteriazni, ne emeld ki a a kadbol, ja lepjen ki vagy szolj a csavodnak aszisztaljon ha mar ennyire nagy a szaporodas.

a serv nem nagy ugy jarj masziroytatni magad

relaxalj es relax zeneeket halgas

Vannak jo maszirozo ipsek...

2014. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Micsoda bunkó vagy te utolsó!!!

A stilusod nem ide való nem gondolod??

Segítséget kértem ,nem hisztériázom ,élnéd át te amit .én és mellett lásd el tisztességgel a 2 kisgyereked!!!

2014. máj. 26. 13:22
 5/5 anonim válasza:
28%

jo oke ne huzd fel magadat,amugy jarhatnal maszazsra es a syules utan gerinerosito gzakorlatokat kell csinalnod

vaannak jok gondolom ha ket gyereket is megengethettek magatoknak van mit a tejbe apritani ugyhogy a renovaciora par 100 ezer gondolom nem gond

ne huzd fel magad, te vallaltad ezt az egeszet,

2014. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!