Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Stria ellen mikor kezdtetek...

Stria ellen mikor kezdtetek el krémet használni? És Milyet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 12 héttől, pocak növekedést követően. Vichyt használok, és mandulaolajat.
2014. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg jó már az elejétől kenni magad. és hogy mivel? ugye a legjobb a kimondottan erre való krém de sokan írták/mondták, hogy valami jó zsíros testápoló is megteszi. de van akinek az sem segít. tehát...
2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 8.dik héttől. Legyen ideje a bőrömnek felkészülni, es szokja meg a táplálást. Dm markájut használok.
2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 10. héttől használtam, de teljesen feleslegesen, mert a 34. héten egyik napról a másikra lettem tiszta csík, pedig az előtte levő 4 hétben csak 1 cm-t nőtt a pocakom. Ha nem vagy rá hajlamos, akkor mindegy milyet használsz, ha pedig igen, akkor nincs mit tenni :(
2014. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! Én eddig bőven testápolóztam és elég is volt, most viszont épp tegnap szembesültem a viszketéssel,és néhány csíkkal, pedig már 37 hetesek vagyunk és azt hittem sikerül megúsznom, lévén vékony voltam, és mindössze 4 kilót híztam, a pocak viszont szép nagy...szóval most elmentem a Rossmanba vettem kismamáknak direkt pocakra való testápolót, ám szerintem ha hajlam van rá, lesz csík így is úgy is !
2014. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor pozitívat teszteltem, onnantól minden este lefekvésnél (most már naponta többször is) bekenem a hasam, csípőm, combom.


Shea vaj, kókuszolaj, jojoba-olaj. Csak ilyen természetes krémekkel kenem magam.


33. hétben járok, plusz 15 kg-nál:) Melleimet nem kentem az elejétől, sajnos meg is látszik.


A pocakomon eddig még egy csík sincs. (kopp-kopp) Remélem így is marad :)

2014. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kentem semmivel, néha, kb egy héten egyszer testápolóval. Nem lett egy darab csík sem rajtam, pedig húsz kilót felszedtem. Ez szerintem genetika...
2014. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!