Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek többedjére is emelkedett az AFP-je? Van azóta 2 negatív ultrahangom, de most Pécsre is mennem kell! Volt akinek emelekedett és levették ismét és még emelkedett?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az AFP-t pár hónapon belül megszüntetik, nagyon sokszor ad fals értékeket. Ha az uh jó, tökéletes, az AFP ne foglalkoztasson. Nekem egyszer se volt jó, másodjára azért nem, mert 35 éves voltam és eleve rizikófaktor.

Ráadásul ha nem 16 hetesen veszik le, semmit nem ér. Biztos, hogy AFP-re gondolsz? Azt nem szokták ismételtetni.

2014. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ismételték 2 szer is és viszonyítják. Csak már eléggé megvisel ez az egész procedúra lelkileg. Mindent épnek látnak, szép gerinccel, koponyával, aggyal, szívvel, végtagokkal, megfelelő méretekkel. Nem értem :,,(
2014. máj. 27. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha annyira gondot látnának akkor a magzatvíz vizsgálatot kéne ajánlaniuk nem az afp-t ismételni. És is meglepődtem, hogy ezt ismétlik, nemsoká eltörlik ráadásul a 16. héten kell levenni, így ismételni nem nagyon lehet szerintem.

Ha nagyon idegesít még mindig mehetsz a magzatvíz vizsgálatra, az legalább 100%!!!!! és nem egy megbízhatatlan AFP vizsgálat, amit be is szüntetnek már jövő hónaptól.

2014. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!