Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs semmi tünete a...

Ha nincs semmi tünete a méhszáj nyílásának, akkor mégis honnan tudhatom ha elkezd kinyílni?

Figyelt kérdés
Sokat keményedik a hasam és a baba is elég aktív egy pár hete...félek, hohy a sok keményedéstől esetleg elkezdhet kinyílni...de mit mondjak az orvosomnak, hogy megnézze?? csak egyszerűen kérjem meg?
2014. máj. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan.nekem nem volt semmi jele.a dokim uh on nezett csak minden alkalommal.a 36.heten megvizsgalt ket ujjnyira nyitva voltam.szulesig maradtam is igy.
2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit mondj a dokidnak? Hát mondd el, hogy ilyen aggodalmad van, és, hogy szeretnéd, hogy megvizsgáljon. Azért ez érdekes, hogy nem minden orvosnál bevett gyakorlat a rendszeres méhszájvizsgálat. Az én dokim minden vizit alkalmával megvizsgálta a méhszájamat. Kíméletes volt, sosem fájt, és nem is nyílt ki idő előtt a vizsgálatok hatására sem. Sőt! Túlhordtam a kisfiam. Viszont jó volt tudni végig a terhességem alatt, hogy rendben van a méhszájam.
2014. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A méhszáj állapotát az ultrahangon is látja az orvos.

Szóval lehet, hogy nem mondja, de minden alkalommal ellenőrzi:) Kérdezz rá nyugodtan!

2014. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhszáj nyílását nem lehet érezni, nem fáj vagy ilyesmi. A keményedések nem feltétlenül nyitják a méhszájat, de jobb odafigyelni persze. Az én dokim alapból nézte minden alkalommal, ha a tiéd nem, nyugodtan kérd meg rá. Illetve alapból a sok keményedést is mondd neki. Nekem is voltam keményedős időszakok, de végig zárva voltam a 38. hétig, és 39+2-re szültem.

2014. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!