Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok megromlott...

Mióta terhes vagyok megromlott a kapcsolatom a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt jött a baba sokszor beszélgettünk, hogy mi lesz ha lesz babánk, milyen jó lesz meg ilyenek, teherbe estem és azóta megváltozott minden. Naponta minimum 2 szer összeveszünk, tisztában vagyok vele, hogy én is ingerültebb és érzékenyebb vagyok, de olyankor mindig kiborulok, nem tudunk csak vitatkozni, a mi veszekedéseink ordibálással végződnek mindig. Nem érdekli, hogy mi van velem, mi van a kicsivel. Ha megyek akár védőnőhőz, meg sem kérdezi, hogy mi volt, ha magamtól elmesélem akkor meg nem figyel rá. Teljesen elhidegültünk egymástól, semmi összebújás, simogatás, csak élünk egymás mellett és ennyi... Minden este úgy van, hogy ő az egyik irányba fordul, én a másikba. Mostanában már köszönés nélkül megy el itthonról és ez nagyon rossz nekem. Amikor leülünk megbeszélni a dolgokat az is csak ordibálással végződik :(

2014. máj. 30. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy tahó pasik vannak ezek szerint. Én nem lennék nagyon megértő, ha azon duzzogna a párom, hogy terhesen, fáradtan, émelyegve, hányingerrel, egyebekkel küzdve nem pont úgy foglalkozom vele, ahogy azelőtt. És ez nem hiszti, amit a hormonok okoznak.Meg nem is értem, hogy miért mindig a nők legyenek ezért is megértőek. Egy férfi miért ne lehetne megértő, elvégre az ő gyerekét várod, nem? Ezek alapján sokat ne várj tőle később se, amikor majd sír a baba, talpon kell lenni éjjel-nappal, akkor is csinálhatsz mindent egyedül.
2014. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Na ezt a kérdést én is írhattam volna. Pont ez volt nálunk, a hányingeres időszakban, sokkal ingerültebb voltam, és nagyon érzékeny. Folyton összevitáztunk, állandóan megsértődtem mindenen, amit akkor nagyon komolyan gondoltam. De utólag visszagondolva, nem lényes apróságok, túlreagált dolgok. A férjem nagyon figyelmes volt, de nem bírta egy idő után az állandó szekálást, vitákat, aztán nálunk is jött a csend, az egymás mellett éldegélés, de ahogy elmúlt a hányingeres időszakom (20. héten), úgy egyre jobb és jobb lett minden. És a baba érkezésére már újra minden rendben volt köztünk. Pedig már a különválást pedzegettük egy-egy heves vita után a terhesség elején, most meg (1,5 éves a babánk) szeretjük egymást, és figyelünk egymásra, és minden újra olyan mint volt. Nekünk már 3 gyermekünk van. Az első gyereknél a születése utáni hetek voltak húzósak, ott volt pár hét vitánk, aztán ott is beállt minden a normális kerékvágásba. A második gyereknél is a születés után volt nehezebb, a harmadik babánál letudtuk a terhesség elején :)


fel a fejjel, jobb lesz meglátod, csak nem szabad vitázni, próbálj meg úgy viselkedni vele, mintha semmi vitátok nem lett volna eddig, holnap kezdj új fejezetet!! Közeledj, először csak főzz neki kávét, vagy kérdezd meg mi volt a munkahelyén, aztán meg érintsd meg kedvesen, aztán másnap is és aztán is, és ha pár nap eltelik így, vita nélkül, ő is nyitni fog feléd. Szorítok!

2014. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!