Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit megfáztam és 3 kereszte...

Kicsit megfáztam és 3 keresztes genny van a vizeletemben, nem lesz ettől baja a babának? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok
2009. dec. 31. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem igazán jó ha genny van a vizeletedben, de nekem is volt már, és mivel csak megfázás miatt van és nem bakteriális ezért azt javasolnám hogy most sokat pihenj, kamillás vizzel öblögesd a hüvelyed, igyál nagyon sok folyadékot, hogy tisztulj, valamint csak tusolj. Ha nem mulna el akkor Hétfőn orvos és akkor biztos hogy ír fel gyógyszert vagy kupot.

Tényleg tartsd be mert!!!!

31 hetes km

2009. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt semmivel nem szabad "házilag" öblögetni a hüvelyt!!!!! Pláne nem kamillával, ami kiszárítja, és még egy jó adag fertőzést is összeszedsz a védtelen nyálkahártyáddal.Minél hamarabb keress fel egy orvost, mert nem tudhatod, hogy milyen eredetű a genny, lehet fertőzés és az veszélyes a babára nézve, orvosnak kell kikezelnie. Lehet toxémia jele is. Ki állapította meg a gennyet? Ő nem mondott rá semmit?
2009. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamillás öblögetést ne csinálj!!!A doki mit mondott? Látta már a leleted? Zuhanyozás után közvetlen volt a vizeletadás, vagy kerülhetett bele hüvelyváladék? Mert nem mindegy hogy húgyúti fertőzés, vagy hüvelyi.
2009. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom javasolta a kamillás öblögetést és 5 nap után teljesen negativ lett a vizelet eredményem!!! :)

De ki hogy gondolja azt teszi, én az orvosom utasítását használtam és nem magamtól találtam ki!!!

2009. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont a doki mondta, hogy terhesség alatt mellőzzem ezt az ötletet, mármint a kamillás öblögetést.Meg a különböző gyógynövényes kúpokat.
2009. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a doki mondta, hogy terhesség alatt semmivel nem szabad öblögetni, mert megváltoztatod a hüvelyed flóráját, savas-lúgos egyensúlyát és utána pont ezért szedsz össze mindent. Én eleve ódzkodnék az irrigálástól...terhesség alatt, nehogy megsértsek odabent valamit.
2009. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy keresztes volt a genny a vizeletemben,orvos írt ki Augmentin Duot,öt napig kellett szednem,és elmúlt!25 hetes km
2009. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig 1-2 keresztes volt, mire kiderült, hogy van egy kis kövesedesem, amit szüles utan kezelni kell. Ettöl is lehet.
2009. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Voltam a Dokinál és ő küldött a laborba vizelet és vér vizsgálatra. Mikor vittem neki vissza a leletet akkor ő mondta, hogy ne foglalkozzak vele mert lehet, hogy került hüvelyváladék a vizeletbe. Azt mondta nem kell szednem semmit de nekem ez kicsit furcsa. Mondjuk nincs semmi tünetem nem csíp mikor pisilek és a vesém sem fáj de akkor is félek, hogy nehogy valami nagyobb baj legyen belőle. De mit tehetnék? Magamnak nem írhatok rá gyógyszert!
2010. jan. 1. 08:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem is volt genny benne de kaptam gyógyszert. Nem értem neked miért nem adnak.
2010. jan. 1. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!