Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki végtörleszt, őneki van...

Aki végtörleszt, őneki van kp-ban annyi amennyi kell, vagy a családtagoktól kér kölcsön?

Figyelt kérdés
Feltéve,hogy a bank biztosan nem fog adni forinthitelt.
2011. szept. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem és családomnak sincs készpénzem. Ha lett volna, nem kellett volna a hitel. Nem is értem azokat, akiknek van pénzük, mégis felvették a chf hitelt (pl. politikusok, meg a kis diktátor...).

Ha a bank nem ad ft hitelt, akkor... nem tudom...

2011. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a fundamenta jár le épp, amellett van egy kevés megtakarítás Ennyi a kézpénz. Ez a hitel kb. egyharmada. A többit szeretnénk ha megkapnánk forintalapú hitelben. Ha nem kapjuk meg, akkor csak előtörlesztés lesz a dologból.

Hogy miért vettük fel a devizahitelt? Mert akkor még nem volt fundamentánk, pláne nem egy lejárt.

2011. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hihetetlen, hogy mindenki beszél itt előtörlesztésről, pedig arról szó sincs. Úristen, ezek az emberek mire figyelnek??? 180-on csak akkor lehet törleszteni, ha a teljes összeg megvan kp-ban.
2011. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Zimmzumm!

Írd már le légyszives nekem, hogy a válaszom melyik sorában van, hogy 180-on történő előtörlesztés marad ha nem kapunk forinthitelt?

Ugyanis akárhogy olvasgatom vissza a válaszom, én nem találok benne erre utalást. Én mindössze csak azt írtam amit akartam: "...marad az előtörlesztés..."

A 180-as végtörlesztésen túl is van élet.

2011. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eladom a fél lakást a barátomnak, az pont elég a hitel kifizetésére, ő pedig a felét a családjától a felét hitelből fogja fedezni.
2011. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsi része saját megtakarítás, nagy része a családé. Szóval mindent feláldozunk érte.
2011. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van valamennyi saját erőnk, a többit ft hitellel váltanánk ki vagy szülőktől kérnénk kölcsön (eddig úgy tűnik, hogy a banki hitelkiváltás lesz a járhatóbb út)
2011. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!