Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha erős a rosszullét, egészség...

Ha erős a rosszullét, egészséges a terhességet jelenthet? Lehet ebből kislányra következtetni?

Figyelt kérdés
9+3 hetes babás vagyok, és már a 7 héttől kínoz a rosszullét. Reggel erős hányinger, csak egy pohár hideg tej segít. Napközben törekedek a sűrűbb, de kevesebb mennyiségű étkezésre, de néha már a gondolattól is hányingerem van. Nagyon nehezen türőm a rosszulléteket, amit néha sikerül enyhiteni, néha nem. Ez természetes, és így biztonságban van a pici a pocimban, és lehet , hogy kiscuncis lesz? ( Vetélés esélye?)
2008. júl. 30. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

MIndenkinél másképp jönnek ki ezek a tünetek.Van olyan akinek nincs is hányingere. Szerintem az, hogy rosszul vagy e vagy sem, nem lehet következtetni a baba nemére. Én is hánytam az első trimeszterben meg rosszul is voltam és kisfiúnk lesz.Boldog babavárást és nyugodj meg a babának nem lesz ettől semmi baja a pocakodban.Idővel enyhülni fognak a tünetek.

21 hetes kismama

2008. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15.hetet töltök hétvégén és én még mindig elég rosszul vagyok. Nekem nagyon hamar kezdődtek a rosszullétek (4 héttől) és a 7. héttől kicsit alább hagyott. De mikor betöltöttem a 12.hetet azt hittem megpusztulok, minden nap és sőt többször is rohantam, most megint enyhül de nem tudom meddig. Nekem azt mondták ez teljesen normális, és a baba attól jól van, sőt így tudod csak igazán hogy jól van mert bekavar a szervezetedbe ezért vagy rosszul. Szerintem egy kicsit rosszabb lenne ha nem éreznénk semmit mert akkor az lenne hogy biztos hogy minden rendbe? Meg van még? Szóval a cél érdekébe mindent. :-D Sajnos még nem tudom a nemét de augusztus elején megyek dokihoz remélem megtudja mondani, igaz nekem mindenki kisfiút "jósol". Majd meglátjuk! Kitartás! Boldog babavárást!
2008. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már nagyon várom, mert így annyira nem élvezem a bababóvárást:). Peddig jól lenne neki örülni, csak néha annyira káó vagyok, hogy szegénykémnek mondogatom is.
2008. júl. 30. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt, se rosszullét, se hányinger és állítólag lányom lesz. Nyugi, 2-3 hét, és jobban leszel!!! Vetélésre meg ne is gondolj!!!!! Minden jót, 21 hetes kismami
2008. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is a vetélés miatt aggodom, mert se nem cigizem, se nem iszom, tehát nagyon egészséges életet élek. Csak annyira furri, hogy néha semmi nem segít azért, hogy jóbban legyek, és ilyenkor annyira féltem, hogy neki rossz odabent.
2008. júl. 30. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, csak a hormonok!! Majd jobban leszel!

Nekem pont az volt a bajom, hogy semmiféle tünetem nem volt, nem is éreztem, hogy terhes lennék, és mindig emiatt aggódtam!! Ilyen szempontól jobb, amíg rosszul vagy, tuti terhes vagy :) Vigyázz magadra, üdv előző 21 hetes kismami

2008. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nem rossz neki odabent!!Nekem a tejen kívül még a fagyi segített!!!Kitartás!!!Első válaszoló voltam!
2008. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 9. hétben vagyok és nagyon rosszul már a 5. héttől.Szinte semmit nem tudok csinálni,mert ha hányingerem nincs akkor gyenge vagyok.A kisfiammal semmi ilyen "tünet" nem volt.Remélem lányom lesz :)
2008. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megynyugtató válaszokat, remélem 3 hét múlva nekem is csillapodnak a rosszulléteim.
2008. júl. 30. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem voltam és nem is vagyok rosszul eddig a terhességem alatt, de ettől még egészséges a babám és elvileg kislány lesz!:)

Semmi köze ahhoz hogy rosszul vagy e vagy sem, ahhoz hogy milyen az egészsége a babának! Vagy hogy kisfiú vagy kislány lesz e!

24 hetes kismami

2008. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!