Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan létezik, hogy 2 hete...

Olyan létezik, hogy 2 hete fájnak a melleim, de a teszt még negatív?

Figyelt kérdés
kb 2 hete már nagyon érzékenyek a melleim,főleg a mellbimbóm. Már komolyan kezdek aggódni. Csináltam egy tesztet ma egy hete negatív lett és pénteken is,az is negatív lett. Létezik,hogy mégis terhes vagyok? Az ilyen tünetek nem csak pozi teszt után jóval jelentkeznek? Menstruációm sajnos nem szabályos,mert pcoses vagyok,így arra nemtudok alapozni :(
2014. jún. 2. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A mellfájdalmat nem csak terhesség okozhatja, hanem hormonzavar illetve bármi más is. Ha PCOS vagy akkor nálad az is.
2014. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
6 éve tudok a betegségről soha nem volt még ilyen érzésem,csak amikor terhes voltam.
2014. jún. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!