Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha az elsö trimesz...

Szerintetek ha az elsö trimeszter alatt egy idegen véletlen a szemetekbe köp'beszélgetés alatt az befolyásolja a baba fejlödését? Mert hát a dns. -e/? /bekerült a szervezetbe.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 00:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a az eddigi válaszokat is.tudom hogy genetikailag a szülöktöl örököl a baba,de én a fertözödésre gondoltam,hogyha mondjuk egy beteg embertöl ilyenformán beléd kerül az ö betegségeket hordozo nyála.szoval a kérdés az idegen nyál átadhat e betegségeket a magzatnak?mert már az is hallottam hogy már nyállal is terjed aids.persze én nem egyböl erre gondoltam hanem más fejlödési rendellenességekre.várom a hozzászolásokat.köszi
2010. jan. 1. 14:20
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Jujjjj,te egy kicsit beteg vagy nem?Remélem,csak vicceltél!:)
2010. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jujjj te kicsit beteg vagy.... nem tudom ha a te szemedbe fröcskölne egy undorito embernek a nyála ,te mit szolnál hozzá?aggodnál e? jujjj...amugy bekaphatod te majom!!!
2010. jan. 8. 21:13
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy befolyásolja,arra fog hasonlítani aki szembeköpi a terhes nőt.Egyébként nem tudom miért vicces kamukérdéseket feltenni,téged ez szórakoztat ennyire sötét vagy?
2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez vicces, jót röhögtem!
2010. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
felvillanyoztad a napomat köszi.El se merem képzelni,milyen lesz a gyerek ha a válladra szarik egy madár..
2010. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha az illetőnek pl. Hepatitise volt akkor az sem neked sem a babának nem használ. Ilyenekre is lehetne gondolni. Szóval szerintem keresd fel a háziorvosod és lehet elvégeztet 1-2 tesztet.
2010. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
végre valaki aki nem csak az orráig lát.és ténylegesen belegondol milyen betegségek terjednek cseppfertözéssel
2010. jan. 9. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!