Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti. Mennyi idő után letettek...

Ti. Mennyi idő után letettek babások? Mi 2 hónapja próbálkizunk. és semmi. Félek hogy baj van

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 20:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Utolsó dettó ugYan ezt csinálom:)
2014. jún. 7. 22:08
 12/31 anonim ***** válasza:

ne csináld, nincs értelme. komolyan. az első 3 hónapban számolgattam a peteérést, görcsöltem rajta mint az állat, közbe gyártottam az elméleteket. a 4. hónapban nem számolgattam és annyira nem voltam elfoglalva a témával (lekötött az új melóhely). akkor jött össze :)

utolsó voltam.

2014. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) sokkal jobban érzem.magam:)
2014. jún. 7. 22:40
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

másfél év...ugy hogy minden oké volt...missed ab, majd rá egy hónapra ismét terhes lettem:)

20 hkm

2014. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok.

Semmi bajunk nem volt, csak mindig rosszkor időzítettünk.

2014. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Pg53

termékenységi tesztet.

Ezzel tutira tudni fogod, hogy mikor lehet babád. :)

2014. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

Az elsovel 3 honapig probalkoztunk, a mostanival 10. Igaz, hogy mas az apa de nem ez befolyasolta.

Nekem a terhes vitamin elotte 1-2 honappal valo szedese miatt sikerult vegul.

Ez is alkati kerdes, van aki nem esik konnyen teherbe. Es par honap utan mar persze hogy aggodunk, hogy valami nincs rendben.

Turelem :-) Ha nagyon szeretnetek, van sokfele modszer az elosegitesere.

2014. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jajjj csajok köszönöm szépen:) Gratulálok a babátohoz:)
2014. jún. 8. 08:45
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"a terhes vitamin elotte 1-2 honappal valo szedese miatt sikerult vegul"


A terhesvitamin NEM segtíti a teherbeesést, de arra jó, hogy feltöltse a szervezeted vitaminnal.

Kérdező, a 2. sikertelen hónap pedig még egyáltalán nem ad okot aggodalomra. Ezt bármelyik orvos megerősíti neked. Nekünk a 8. hónapban jött össze úgy, hogy mindjetten egészségesek vagyunk és mindigh jókor voltunk együtt. Egészséges pároknál is, akkor is ha jókor vannak együtt csak 20 százalék az esély, hogy összejön. Sokmindennek klappolnia kell.

2014. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk a 3. Honapban jott ossze,pedig mindketten egeszsegesek vagyunk :))

12hkm

2014. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!