Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg leesett hovel?

Terhesseg leesett hovel?

Figyelt kérdés

Pozitiv terhessegi tesztek (4 db), emelkedett 37 fokos testhomerseklet, fajdalmas mellek es enyhe hanyinger, kisebb gorcsok, melyek lassan enyhultek. Eddig ezek voltak a tuneteim.

37. napon, ma reggel a ho leesett 36.6-ra. Nincs verzes, se barnazas, gorcseim sem. Mellem meg erzekeny, de kevesbe mint tegnap, hanyinger delelott volt.

A holeeses lehet normalis, vagy jobb, ha felkeszulok barmire?


2014. jún. 9. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem jött meg a nemvárt? Mert sokszor előfordul sajnos, hogy elkezdődik valami, aztán mégse sikerül és menzivel kiürül. A hőleesés meg általában menzi közeledtét jelzi. Bár megtörténhet, hogy ez a kis hőleesés a te esetedben nem ezt jelenti. Ezt sajnos nem tudjuk megmondani.
2014. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,félreérthető voltam.Mensi 25 napra szokott megjonni.Nem tette.Helyette pozitívat teszteltem.37 napnal a ho leesett.Tovabbra sem verzek.Terhessegi tesztet nem ismeteltem azota.Kerdesem,a ho vegig fent marad-e,vagy valtozhat terhesség alatt.Magyarul:vetelestol tartok.
2014. jún. 9. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:

En ugy tudom 3 tized ingadozas belefer.

Orvoshoz mikor mesz? Ha o mindent rendbentalal esetleg kerj utrogestant. Segit megmaradni a babanak. Szoritok!

Irj majd hogy mi lett!!!

2014. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne méregesd már a hődet, csak feleslegesen idegesíted magad. Menzeszed elmaradt, teszt pozitív, nincs semmi aggasztó tüneted, ez a lényeg.
2014. jún. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, utolso:igazad van, en is erre jutottam. Homeressel csak idegesitem magam, masra nem jo.

Nem otthon elek, itt a 10-12.hetig nem foglalkoznak veled, szoval az orvos nm opcio, sajnos.

Amugy ma visszament reggel 37-re.

2014. jún. 10. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:
No, akkor tényleg dudg el azt a hőmérőt! :-) Késett, pozit teszteltél, nem vérzel, nem, görcsölsz. Szépen türelmesen várd ki az orvosi látogatás időpontját (az angliai barátnőm is csak a 12. héten ment orvoshoz) és ne idegesítsd magad feleslgesen már a hőméréssel. Boldog babavárást!
2014. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!