Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamik, látszik...

14 hetes kismamik, látszik már a pocakotok?

Figyelt kérdés

Éreztek már valami mocorgást?

Nekem egyenlőre inkább puffad a hasam.Mikor látszódik már? :)


2014. ápr. 3. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2. Babám és én már rendesen kerekedek alhasi regioban! :) kb olyan mint az elso babammal az 5. Honapban... :S Mar nem tudom letagadni.

Par napja estenkent mintha ereznek pillangorebegeseket odabent, de valoszinuleg meg csak a belmozgast kepzelem annak... :)

2014. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vékony és magas vagyok

Az elsőnél talán 20. hét környékén kezdett látszódni (16. héten éreztem először)

A másodiknál már simán lehetett látni és 2szer akkora hassal mentem szülni (15.héten éreztem)

2014. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3. babám,de kb úgy nézhetek ki,mint az első válaszoló. 5 hónaposnak simán mondható a hasam,az elsővel 6 hónaposan kezdett csak látszani.Még mocorgást nem érzek,az elsőt 20 hetesen,a másodikat 16 hetesen éreztem.
2014. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem 1. baba, sose volt lapos hasam,sőt :D Inkább ugy érzem,meg ugy is néz ki, mintha a "hájam" tolódna kifele :D ez igy hülyén hangzik,de hát nincs viszonyítási alapom :)

Még mozogni nem érzem,de már alig várom. Pontosan hol kéne majd érezni? Lent,vagy köldök alatt?

2014. ápr. 3. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most 16 hetes vagyok és már nagy a pocakom. 14 hetesen is nagy volt már. Alacsony vagyok + vékony a hasfalam :) 14 hetesen már éreztem mocorgást :)
2014. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!